gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Bu Ayakkabilari Mutlaka Görmeniz Gerek..... Çok güzeller.....

Konu, 'Moda Güncel' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

ayakkabı dünyası, ayakkabı modası
    Meleklerim bu Ayakkabilari gördünüzmü? Cok güzeller degilmi? Boyu kisa olan bayanlar icin ideal bence. Hem Abiyenin altina güzel yakisir, hemde jean pantolonun altina... Yani hem SIK giyimde hemde spor giyime cok güzel yakisir. Benim favorim 3 Numarali ayakkabi. Cok seviyorum Pembe rengi yaaaa......

Son düzenleme: 7 Eylül 2012
Bu Ayakkabilari Mutlaka Görmeniz Gerek..... Çok güzeller..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel avatarlar mutlaka bakın!

çok güzel avatarlar mutlaka bakın!

güzel avartalar çok güzel avatarlar avatarla çok avatar guzel avatarlar Avatar resimleri bana göre oldukça önemli... Bir nevi düşüncelerinizi, tarzınızı yada sizinle ilgili birtakım kişisel bilgileri avatar resimleri ile paylaşırsınız. Avatar resimleri farklı avtarlar, kadın avatarları, erkek avatar resimleri ile sosyal paylaşım ağların da olduğu gibi instagram profil resmi, skype ve...
  2. vatanını seven mutlaka okusun ( bence çok güzel)

vatanını seven mutlaka okusun ( bence çok güzel)

NEDEN BABA Yıl 2060 kızım 18, ben 47 yaşındayım... 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş, şimdi neden O haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her mahallede 1–2 cami...
  3. BU Ceketler Çok Güzel

BU Ceketler Çok Güzel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. En güzel aşk duasi bu olsa gerek..

En güzel aşk duasi bu olsa gerek..

AŞKINIZIN EBEDİYETE KADAR SÜRECEĞİNE DAİR SEVDİĞİNİZE BİR SÖZ VERDİNİZMİ ? AŞKINIZI İSPATLAMAK İÇİN EN GÜZEL KELİMELERİ SEÇİN. TIPKI KAYAHAN'ın PARÇASI "BİR YEMİN ETTİMKİ DÖNEMEM"de OLDUĞU GİBİ YEMİNİNİZİ EDİN.... AMA KESİNLİKLEDE GERİ DÖNMEYİN... * BUGÜN OLDUĞU GİBİ, YARINDA, YARINDAN SONRADA, ONDAN SONRAKİ GÜNLERDEDE GÖZLERİMDEKİ YERİNİN DEĞİŞMEYECEĞİNE.. SENİ BİR ÖMÜR...

Sayfayı Paylaş