gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu Bahçe Saksıları Güzel

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Saksı modelelri Çeşmeli saksılar

Bahçeli bir ev çoğumuzun hayalidir öyle değil mi meleklerim? Şöyle yemyeşil bir bahçem olsa, kuşlar cıvıldasa, kendi yetiştirdiğim meyveyi dalından koparsam yesem. Bahçe mobilyalarıma otursam, doğayı izlesem. Bu dekoratif bahçe saksılarını görünce bahçeli ev özlemim kabardı yeniden. Gerçi illa ki bahçede kullanacağız diye brşey yok, balkonda da şık durular. Çeşmeli olanları ayrıca çok beğendim.

Bu Bahçe Saksıları Güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eçeverya - Saksı Güzeli (Echeveria)

Eçeverya - Saksı Güzeli (Echeveria)

echeveria bakımı echeveria Damkoruğugillerdendir. Ana vatanı Orta Amerika ile Güney Amerika'nun kuzey bölgeleridir. Tüm dünyaya yayılmış 150 civarında türü bulunmaktadır. Etli ve sulu bitki türlerindendir. Eçeverya türleri çok iyi salon ve balkon bitkileri olup eskiden beri Türk bahçelerinin özellikle havuz kenarlarını süsleyen çiçekler arasında yer almışlardır. Çoğu eçeverya türü gövdesiz ya...
  2. bu havuz kenarında bu bahçede nede güzel keyif yapılır

bu havuz kenarında bu bahçede nede güzel keyif yapılır

Havuz dekorasyon örnekleri Bahçe dekorasyon örnekleri Deniz mi havuz mu? diye bana sorsanız ben havuz derim. Denizin tuzlu suyundan hoşlnamıyorum. O yüzden bu havuzlu lüx ev tam benlik:) Özellikle havuz kenarındaki o bahçesinde ne güzel uyunur, ne sohbetler edilir.
  3. Bu saksı dekorasyonuna bayılacaksınız

Bu saksı dekorasyonuna bayılacaksınız

Saksı dekorasyon örneği Saksı modelleri Dekoratif ve şık saksı modelleri kullanarak dekoratif görünümler elde edebileceğiniz gibi saksı içine küçük objeler koyarak bu harika görünümü elde edebilrisiniz meleklerim. Sizcede hoş bir saksı tasarımı olmamışş mı?
  4. En yaratıcı saksılar ile harika bahçe görünümleri

En yaratıcı saksılar ile harika bahçe görünümleri

Bahçe düzenlemesinde en yaratıcı saksı modelleri farklı bir görünüme davetiye çıkarmaktadır. Bahçelerinizde görünüm farklılığı yakalama adına değişik saksı modeli fikirlerinden faydalanmaya ne dersiniz?Okullarda bile sanat etkinliklerinde yapılan pet şişeden saksı yapma fikri en bilindik olanıdır. Buna benzer pek çok eşyayı saksıya dönüştürüp bahçelerimizde kendi farklı kimliğimizi yansıtacak...
  5. Balkon ve bahçeler için saksı modelleri

Balkon ve bahçeler için saksı modelleri

Bahara girmemize sayılı günler kala alış veriş merkezlerinde birbirinden güzel saksı modelleri görücüye çıktı.İnsanın içini gıdıklayan renk ve modelleriyle adeta huzur veren saksılar la balkon ve bahçeler şenlenicek..Bahçe ve balkonların vaz geçilmez aksesuarları olan saksılar da bu yıl farklı modellerle karşılacaksınız. Her mekana uygun saksı modellerini görüceksiniz.Mekan dekorasyonunuz...

Sayfayı Paylaş