gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

bu benim suçum baba...

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

oğlum çok tatlı ama birde yaramazlıkları olmasa dün beni çok sinir etti elek. yoktu hep bana sardı o kadar bunaltıp üzdü beni anlatamam patlamaya hazır bir bomba gibi oldum akşam eşimle pc de görüşürken bunun yaramazlıklarını anlatırken kendiliğinden yaşlar süzüldü zaten gözümden oğlum kucama geldi annecim neden ağlıyorsun dedi bende senin yüzünden beni çok üzüyorsun dedim babasıda kızdı ama baba ne yapayım annemde çok yaramaz beni üzüyor dedi dedi babası e peki şimdi annen neden ağlıyor yaramaz olduğu için mi ağlıyor dedi oda hayır baba bu benim suçum ben onu çok üzdüm annem ondan ağlıyor demez mi ahhh bu yaramaz veletler ya inş. bir gün benim oğlumda akıllanıp uslanır bakalım

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende oğlum olsun isterim :) ama bakımı gercekten cok zor allah sabır versin.

bu benim suçum baba... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Cocuklarin Sucu Ne???

Bu Cocuklarin Sucu Ne???

afrika çocuğu afrikalı açlar afrika cocukları afrikalı çocuklar insanlar Çocuklarımıza yemek bile yediremezken, Afrika'da ekmeğe muhtaç yardım ellerini uzatan binlerce çocuğun olduğunu unutmayın. Bu onların kaderi olmamalı, onlar seçmediler orada olmayı yada orada doğmayı. Nedir bu kader mi ? Şükretmeliyiz halimize, Yaradan'ın verdiklerine Hemen aşağıdda bulunan resme her baktığımda...
  2. bu çocukların suçu ne :(

bu çocukların suçu ne :(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ferdi Tayfur -  benim suçum sevmekmi

Ferdi Tayfur - benim suçum sevmekmi

Tanrım Bilmem ben hep böyle neden aglarım.. Bu dünyada hiç kimsem yok ona yanarım.. Benim suçum sevmek mi?Aşka gönül vermek mi? Seviyorum diyerek hep gözyaşı silmek mi? Bu dünyanın derdi bitmez kederi bitmez.. Yıllardır beklerim kaderim yüzüme gülmez.. Benim suçum sevmek mi?Aşka gönül vermek mi? Seviyorum diyerek hep gözyaşı dökmek mi?
  4. Mustafa Sandal - Suç Bende

Mustafa Sandal - Suç Bende

Dur dur bir dakika, dinle Ufak ufak benimle paylaş bu anı kaybetme Belki de yanlışım zaman zaman Belki de hasretim o sevgine Belki de doğruyum zaman zaman Öylesi yalnızım ben her gece Ama suç bende Sever gibiyim Gel benim ol da Rahat edeyim __________________
  5. Bırakma beni baba!

Bırakma beni baba!

Yazıktır yaa işte parçalanmış bi ailenin çocuğu şan şöhret para hepsi var ama çocukları mutsuz anne babanın günahını çocuklar çekiyo.. SULHİ AKSÜT VE OĞLU EMİR BİR TÜRLÜ AYRILAMADI. Sulhi Aksüt, velayetini boşanmak üzere olduğu Sibel Can’a vermemek için mücadele ettiği oğlu Emir’le felekten bir gün çaldı. Ayrılık vakti geldiğinde Emir, Aksüt’e sarılıp “Bırakma beni baba....

Sayfayı Paylaş