gebe
  1. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18

Bu Diyetle 36 Kilo Verdim.

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında Ausencia tarafından paylaşıldı.

Diyet listeleri maalesef bir çoğumuzun uymakta zorluk çektiği , kaçamakların her zamankinden tatlı geldiği programlardır. Ama sağlıklı kilo vermek ; daha da önemlisi tartıda eksilen kiloların karşılığının kas ve su olmasını engellenmek için ,kısacası yağ yakmak için diyetisyen kontrolü ve programa uymak bu işin 2 kere 2 dört eder gibi değişmez kuralıdır.
    Ben uzunca bir süre diyet yapmak , kendi kafamdam listeler oluşturmak , yememek , yediğimi çıkarmak , internetten listeler bulmak ile ömrümü geçirdim.

Son üç senedir ise ; bunun ilk bir yılı bahsettiğim diyetle geçti , sonrasında koruma programı ile 98 kilodan 62 kg ya düştüm ve son iki yıldır iki aşağıya bir yukarıya bu kilo koruyorum.

Evet yaklaşık 9 ayda 36 kilo verdim , sonrasında da bu kiloyu korudum.
    İsterseniz sizlerle diyet grubu oluşturabilir ; uzun ve kiloya göre değişen ve kaçamakları kişilere göre fark arz eden bu diyeti bu sayfadan paylaşabilir ve ömrünüzden sadece 8-9 ay vererek sizi aynalardan küstüren kilolarınıza veda etmeniz için yol arkadaşlığı yapabilirim.

god is love bunu beğendi.
  2. yıldızlı

yıldızlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım nasıl bir diyet yaptın ben göremiyorum yazabilirmisin

Ausencia ve metanoyam bunu beğendi.
  3. god is love

god is love Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    canım anlatabilir misin acabaa

Ausencia bunu beğendi.
  4. Ausencia

Ausencia Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    18
    Diyet listemin ilk hali şu şekildeydi:

SABAH1 FİNCAN ŞEKERSİZ YEŞİL ÇAY
    3 DİLİM KEPEK EKMEK
    YAĞSIZ BEYAZ PEYNİR
    SINIRSIZ SALATALIK
    3-5 ADET ZEYTİN
    2 ADET CEVİZ İÇİ

ARA ÖĞÜN

1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
    1 PORSİYON MEYVE

ÖĞLE
    1 KASE YAĞSIZ ÇORBA
    4 KAŞIK SEBZE YEMEĞİ
    1 PORSİYON HAŞLANMIŞ TAVUK YA DA BALIK
    4 KAŞIK YAĞSIZ YOĞURT
    SINIRSIZ YEŞİL SALATA
    2 DİLİM KEPEK EKMEK

ARA ÖĞÜN
    1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
    1 PORSİYON MEYVE
    AKŞAM
    ÖĞLE YEMEĞİNİN AYNISI.
    BEYAZ ET YERİNE YAĞSIZ BEYAZ PEYNİR

ARA ÖĞÜN
    1 ÇAY BARDAĞI YAĞSIZ SÜT
    2-3 ADET BİSKÜVİ YA DA GALETA

Yaklaşık olarak 75 kiloya kadar bu şekilde devam etti listem , daha sonra ekmek sayısı azaldı ve ara öğünde bir kase sütlü tatlı eklendi.

Tabii her diyetin vazgeçilmezi bol su.
    Yapmak isteyen varsa yardımcı olurum , sorularınızı yanıtlarım.

5. ARZU TUFAN

ARZU TUFAN Forum Okuru

Bu Diyetle 36 Kilo Verdim. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üzüm diyetiyle 3 günde kilo verin!

üzüm diyetiyle 3 günde kilo verin!

1. Gün Üzüm diyetini sıkı bir beslenme programı olarak algılayabilirsiniz. Ancak başladıktan sonra sandığınız kadar zahmetli olmadığını siz de fark edeceksiniz. Aşmanız gereken en zor engel, birinci gün. İkinci ve üçüncü günlerin daha rahat geçeceğinden emin olabilirsiniz. Uyanınca 1 bardak ılık su Kahvaltı 1 bardak üzüm suyu + Sütlü yulaf ezmesi + 1 kaşık bal Ara öğünler 1 bardak ılık su...
  2. Patates diyetiyle bir haftada 3 kilo verin

Patates diyetiyle bir haftada 3 kilo verin

Patatesin hep şişmanlattığı söylenir. Kalorisinin yüksek olduğu düşünülür ve diyet listelerinden uzak tutulur. Oysa patates vücut için gerekli birçok mineral içeriyor. Bu nedenle beslenme programından çıkartılmaması gerekiyor. Hazırladığımız patates diyeti ile 1 haftada rahatlıkla 3- 5 kilo verebilirsiniz. 1. GÜN Sabah: Kahve ya da çay 2 dilim kepekli ekmek diyet margarin domates yeşil...
  3. Fasulye diyetiyle 38 kilo verdi

Fasulye diyetiyle 38 kilo verdi

İngiltere'de 28 yaşında bir marangoz, 6 aydır uyguladığı kuru fasulye diyetiyle 38 kilodan fazla verdi. Yerel medyanın haberine göre, Haverhill kentinden James Skeates adlı kişi, günde en az iki büyük konserve kuru fasulye yiyerek 133 kilodan 95 kiloya inmeyi başardı. Mart'ta yerel bir zayıflama kuruluşuna yazılan ve aç kalmadan ayda 6 kilo vererek hedef kilosuna ulaşan Skeates, şimdi artık 3...
  4. Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

Angelina Jolie 11 Kiloyu bu diyetle verdi!!

angelina jolie kilosu angelina jolie kaç kilo hamileyken kaç kilo aldı anoreksiya Güzelliğide güzel yani. Ben beğeniyorum.. Hamilelikte yakışmıştı ona.. İşte gelelim bu doğumla oluşan 11 kiloyu nasıl attığına... Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından 11 kilo vermesi herkesi şaşırtmıştı. İşte bunun sırrı Angelina Jolie’ nin doğumunun hemen ardından sarmısak çayı diyeti ile 11 kilo...
  5. Simit Diyeti İle Kilo Verin!

Simit Diyeti İle Kilo Verin!

simit diyeti simit diyeti ile kaç kilo verilir Sevgili melekler, eğer siz de simit sevenmlerdenseniz, hem ağız tadınızı bozmadan hem de yeterli proteini alarak kilo verebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken diyet programını sizlerle paylaşıyoruz. (Her diyet öncesi mutlaka doktorunuza danışınız.) 1. Gün • Sabah: ½ simit, çay, kahve diyet içecekler • Öğle: 1 simit, yağsız salata (1...

Sayfayı Paylaş