gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bu Gece Saatlerinizi Geri Almayı Unutmayın !

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; bu gece saatler 1 saat geri alınacak hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yaz-kış saati uygulaması çerçevesinde saatlerin geri alınması işlemi bu gün sabaha karşı gerçekleştirilecek. İşte detaylar....

Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla gerçekleştirilen yaz saati uygulaması, bu gece sona eriyor. Bu gece saat 04.00'de, saatler bir saat geri alınacak. Yaz saati uygulaması, 25 Mart Pazar günü saat 03.00'te saatlerin bir saat ileri alınmasıyla başlamıştı.

Bu Gece Saatlerinizi Geri Almayı Unutmayın ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geri alınmış saatler

Geri alınmış saatler

Şimdi, sapsarı kumsallarda yürüyerek geçen koska bir yazı hayal ederek geçiyor gri sonbaharım. Beraber yaptığımız herşeyi bir hatıra defterine kaydetmiş gibi aklımın anı sayfalarında taşıyorum, eksiksiz, karış karış. Yalnızlık, bazen çok ağır geliyor insana, özellikle böyle anlarda. Dışarıda yağmur, kaçışan, koşuşan insanlar.. Dışarıda yağmur, camlarda buğu ve ben camın buğusuna adını...
  2. Dikkat! Saatler geri alınacak!

Dikkat! Saatler geri alınacak!

Yaz saati uygulaması sona eriyor. 25 Ekim Pazar günü saat 04.00'de saatler 1 saat geri alınacak. Yaz saati uygulamasına 29 Mart 2009 tarihinde geçilirken, saatler 03.00'de bir saat ileri alınmıştı. Gün ışığından daha fazla yararlanmak amacıyla yapılan uygulamaya ilişkin Bakanlar Kurulu kararı da 7 Mart tarihli Resmi Gazetede yayımlanmıştı. Buna göre yaz saati, bir başka deyişle 'ileri...
  3. Bu gece Saatleri Geri Almayı Unutmayın....

Bu gece Saatleri Geri Almayı Unutmayın....

saatler ne zaman geri alınacak saatler neden geri alınır saatler geri alınıyor Melekler. Kış uygulamasına geçtik artık,erkenden hava kararmaya başlayacak bu yüzden saatler geri alınıyor.Kış uygulaması 2011 yılında saatler bu gece geri alınıyor.Saatler her sene ileri-geri alınıyor.Her sene olduğu gibi bu senede saatler geri alınıyor. Saatlerin geri alınması,hayatta sevmediğim 3 şeylerden...
  4. Bu Gece Saatler 1 Saniye İleri mi Alınıyor acaba

Bu Gece Saatler 1 Saniye İleri mi Alınıyor acaba

Merhaba ben duydum ki bu gece saatler bir saniye ileri alanıcakmış bu doğru mu peki neden Bu Gece Saatler 1 Saniye İleri Alınıyor bilen var mı:S
  5. Bu Gece Saatinizi Geri Almayı Unutmayın!

Bu Gece Saatinizi Geri Almayı Unutmayın!

saatler ne zaman geri alınıyor, saatlerin geri alınması, kış saati uygulaması 2013 Sevgili melekler, bu geceyi sabaha bağlayan 04:00'te saatlerinizi 1 saat geri almayı unutmayın! Gün ışığından daha fazla yararlanmak için başlatılan geri saat uygulaması bu gece uygulanacak. Yaz saati uygulaması sona eriyor. Gün ışığından daha fazla faydalanmak için saatler bu gece saat 04.00'de bir saat...

Sayfayı Paylaş