gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Bu Gecede Canımdan Bir Parça Koparıp Bağlıyorum Yokluğunun Ağacına..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Hatıralar hiç silinmiyor.. Hiç silemediğim gözlerin gibi..Yaşadıklarımız an be an aklımda, ne de güzel anlaşıyorduk, ne de çok uyumluyduk.. Dalgınlığımı fırsat bilip kalbimi çaldığın, ne yapacağımı sorduğumda ‘Sen de beni kandır
    benimkini çal’ dediğin an içime akıyor şimdi.. Hatırlıyor musun? Biz o zaman
    kalplerimizi değiştirmiştik işte..

Ve sen girince bendeki kalbine kilitliyorum artık burayı demiştin..
    Bir saray kurmuştuk düşten,masallarda bile olmayan, kurulmuştuk tahtına..
    Gözlerin yakıyor, ellerin eritiyordu ellerimi.. Fizik kurallarına isyan
    ediyordum seninle.. Seni sevdiğimi söylüyordum sen uyurken bile..
    Güne seninle başlamak, varolduğunu bilmek ne kadar güzeldi..

..Ve birgün bana; ‘Bundan sonraki hayatında yokum’ dedin.. Gitmiştin.. Ruh
    yoktu.. Sensizlik bile yoktu.. Bir beden kaldı.. Bomboş oldum.. Yığıldım
    öyle hacimsizliğine..

Unutursun dedin, böylesi daha iyi dedin.. Üzülme dedin….
    Ben sahilde bastığımız kumlar gibiydim, sen benim denizimdin, aşkımız bir
    kumdan kale.. Bir dalga oldun vurdun.. Her yana dağıldım.. Denizime
    karıştım.. Nefessiz kaldım..

Şimdi ise boşluğundayım, senli sensizliklerindeyim..
    Uyumaya korkuyorum, rüyalarımda hep gidişin..
    Uyanmaya korkuyorum, boşluğuna uyandırılıyorum hep..
    Saatim yokluğunu özlemin geçeye ayarlı..

Canım yanıyor, içim acıyor, gözlerim kanıyor.. Nereye baksam seni görüyorum,
    hiçbişey bana tat vermiyor.. Böylesi daha iyi olmuyor.. Sen gittin; kalbimi, umutlarımı, mutluluklarımı da gotürdün beraberinde..
    Ama kilitli kaldın bende..
    Sen gittin; gözlerin kaldı bende..

Umutsuz yaşar mı insan!?Ben hala yaşıyorum.. Kan dolaşıyor hala
    damarlarımda.. Dönmeyeceğini bile bile, seni içimde yaşatarak, gözyaşlarıma sığınarak, sana uyuyarak, sana uyanarak, sana dokunmasamda hissederek,
    sevgimi kararmış ruhumda bir meşale gibi tutarak yaşıyorum.. Herşeyimi
    dönmeyişine adayarak, parçalara bölünerek, günde bin defa ölerek, ölüp ölüp dirilerek yaşıyorum..

Adın dilimdeki tek zikir, gözlerin sürüldüğüm tek şehir, sevgin içimde akan
    tek nehir..

Bu gece de canımdan bir parça koparıp bağlıyorum yokluğunun ağacına..
    alıntı

2. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Bu Gecede Canımdan Bir Parça Koparıp Bağlıyorum Yokluğunun Ağacına.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edip Akbayram - Bu Gecede Bir Hal Var

Edip Akbayram - Bu Gecede Bir Hal Var

bu gecede bir hal var Yıldızlardan mı desem Karanlıktan mı desem Yoksa yalnızlıktan mı İçimde bir yer kanar Bu gecede bir hal var Yıkıp akan sel gibi Boşa esen yel gibi Yoksa aldanmaktan mı İçim bir şeye ağlar Bu gecede bir hal var Bu sancı acep ölüm mü Sinemde solan gülüm mü Yoksa kaybolmaktan mı Gönlüm kendini arar Bu gecede bir hal var
  2. yokluğuna bir mektup yazdım ...

yokluğuna bir mektup yazdım ...

sevgiler sevdamın karşılığı yokluğuna adanmış bir mektup şimdi sana gelen , sana vuslat edebilen ne kadardı geçen zaman bir tesadüfün arkasında gizlendiğinden beri... vuslatına adanmış şiirlerinin yanına ekler misin ismimi? gizli özneydin sen her kurduğum devrik cümlemde. hangi diyarlardaydın ışıkların kamaştıramıyordu gözlerimi , giydiğin elbiseler ne renkti ki , böylesine gizleyebilmişti...
  3. Bu gece yine ağladım yokluğuna

Bu gece yine ağladım yokluğuna

Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belkide gözyaşlarım benim yerime tüm hakaretleyi bağırmıştır avazı...
  4. Yokluğun Bir Yana

Yokluğun Bir Yana

Her şey ne kadar garip ve yabancı... Sen ne kadar yabancı oldun?... Hani bir soru sormuştum sana; Bir gün, yanından geçerken merhaba bile diyemediğin bir yabancın olur muyum ? Hayır,diye kısa ve öz bir cevap vermiştin. Şimdi bu sorunun cevabı bile geçmiş zamanın tozlarına karıştı... İnsanın içinde neşeli kır çiçekleri açtıran bir bahar günüydü. Aklım ve yüreğim sende idi...Elini...
  5. Nihayet Can Bonomo ve Eurovision Parçamız...

Nihayet Can Bonomo ve Eurovision Parçamız...

can bonomo eurovision eurovision şarkımız eurovision parçamız 2012 Merakla beklenen ve seçilişiyle büyük tartışmalara yol açan Can Bonomo'nun hazırladığı Eurovision parçamız bugün nihayet ekranlara geldi melekler.:) Aylardır seçilsin seçilmesin tartışmaları içinde şarkısını hazırlamaya çalışan Bonomo sonunda parçayı bitirdi ve bugün Türk seyircisiyle buluşturdu. Eurovision Şarkı...

Sayfayı Paylaş