gebe
  1. jalegezar

jalegezar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu gün negiysem de defilede çalan bu şarkı çok güzel adını bilen varsa lütfen yazssın

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında jalegezar tarafından paylaşıldı.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aradığın parça Marie Laforet 'ten Mon Amour Mon Ami :)

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  4. jalegezar

jalegezar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TEŞEKKÜRLERR HARİKASINIZ :clapping:

bu gün negiysem de defilede çalan bu şarkı çok güzel adını bilen varsa lütfen yazssın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Bu gün çok ağlarım...

...Bu gün çok ağlarım...

...ağlarım... AĞLARIMM... Ne zaman karanlik dolsa odama Mazi bir anda gelir aklima O an bir feyat bir firtina Gidisin gelir gözlerime saatlerce aglarim Hatirlarim yeminlerimizi Hatirlarim hayallerimizi Simdi sen yerine çaresizligi Düsündükçe düsündükçe aglarim Bak kaniyor yine biraktigin bu yara Sen içtinmi ayriligi söyle kana kana Bilsen neler vermizdim yanimda olmana Yokluguna ömrüm gibi...
  2. Bu GÜn Çok Mutsuzum

Bu GÜn Çok Mutsuzum

bugün çok mutsuzum Merhaba kızlar bugün çok mutsuzum üzgünüm nedeni ise ben Bursa'da yaşıyorum ailem hatta tüm akrabalarım İzmir'de yaşıyor uzun süredir ailem yanımda bugün gittiler ve ben yine yalnız kaldım.Bencilce mi davranıyorum acaba diye soruyorum kendime çünkü herkesin bir hayatı yaşam tarzı var ama ben yinede çok üzgünüm tek başıma kala kaldım.Arkadaş edin dediğinizi duyar gibiyim evet...
  3. BU Ceketler Çok Güzel

BU Ceketler Çok Güzel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çalan survivor şarkısının adı nedir yardım lütfen

Çalan survivor şarkısının adı nedir yardım lütfen

Anılın Takımı Ödül Hediyesi - Jet Ski Ve Tekne Keyfi - Survivor Ünlüler Gönüllüler - Acunmedya - Video Vidivodo 03:08 de çalan şarkının adını bilen varsa söyleyebilir mi lütfen

Sayfayı Paylaş