gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bu japonlar da neler cıkartıyo böle yaa gir bak da gör

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

bakarmısınız sunlara yaaaaaaa

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: bu japonlar da neler cıkartıyo böle yaa gir bak da gör
    oau cok havali bi sey bu

3. blmr_dnz

blmr_dnz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunları yapmak zor degılkııı:)ama guzel olmuslar

4. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

şimdi ben bundan alıp giysem annem kızım bu ne böle araba farları gibi cıkar su üstündekini der bana tskler yorumlar için

bu japonlar da neler cıkartıyo böle yaa gir bak da gör konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

Bana Bir Resim Çiz Mum Işığında Aydınlanmayı Bekleyen Geceler Kapkara Gökyüzünde Kaybolmuş Yıldızlar Acıyan Yüreğim Olsun İçinde .. Acıyı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Kan Revan İçerisinde Unutmaya Uyuyan İnsanlar Kırık Dökük Düşler Kırılmış İnsanlar Olsun İçinde .. Unutmayı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Yolunu Kaybetmiş İnsanların Oradan Oraya Savrulmaları...
  2. Japonlara da sigara yasağı

Japonlara da sigara yasağı

Japonya, halka açık alanlarda sigara yasağı getirmeye hazırlanıyor. Japon NHK ajansının haberinde, içmeyenleri pasif içicilikten korumak amacıyla hastaneler, hükümet binaları ve toplu taşıma araçlarında sigaranın yasaklanacağı belirtildi. Haberde, sağlık bakanlığının buna ilişkin kararını gelecek ay açıklamayı planladığı bildirildi. Yasak kararının şu an için restoranlar ve otelleri...
  3. Bu kadına bakınca ne gördünüz?

Bu kadına bakınca ne gördünüz?

Bu kadına bakınca ne gördünüz? Hüznü kaybı, elinden gidenlerimi? Yoksa hayatın solup giden evrelerinimi? Ey hayat ne acımasızsın. Her yıl için bir çizgimi çizdin?... Hayata sunarkende eksik verdin... Sağlık verdin yaşadım... Her yıl bir şey verdin sonra... Saç, Diş, Düşünce, Büyüme vs vsss... Ölürkende sunduğun gibi eksik alıyorsun beni... Dişimde kalamayacak saçımda.... Hayat sen...
  4. Buraya bi bakın da görün

Buraya bi bakın da görün

İtirazım var asabileştim yine bak .Günümüzde okadar çok şarkıcı varki bakın sanatçı demiyorum şarkıcı!!! Besteledikleri söyledikleri şarkılar en fazla bir ay tutuluyor.Ve bizde bunları dinleyip para kazandırıyoruz.Aşık Veysel kimdir diyincede öyle bakıyolar işte.Hiç mi eskimez bi adamın şarkısı.Türkülerindeki sözlere bakın ne kadar anlamlı.Tabiki şimdiki şarkıcıları dinlemeyin kötü demiyorum...
  5. Japonlar bunu da yapmış...

Japonlar bunu da yapmış...

Az önce okuduğum bir maiile ile bu japonlar bunu da mı yapmış helal olsun dedim. Japonlar için önemli bir simge olan sakura ağacının kağıttan yapmışlar. Ama bu kağııttan ağaç çiçek açıyor. Kağıttan dalları birleştiriyoruz. Özel kabına özel sıvısından koyuyoruz. Ağacı bu kaba alıp dallarını belirtilen yerden kesiyoruz. 4-6 saat arasında ağacımız çiçek açıyor. Sizde bu mucizeye tanık olmak...

Sayfayı Paylaş