gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

Bu Kampanya Salavatlarinizi Bekliyor.....

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

[TABLE="align: left"] [TR] [TD][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]
    Geçtiğimiz Mevlid Kandili'nde "el-Beşir" programı ile Efendimiz'in kutlu doğumuna özel program hazırlayan "İnsan ve Çevre Derneği BİNDER" önümüzdeki Mevlid Kandiline salavatlarla hazırlanıyor.Dernek, Efendimiz’in dünyaya teşrifleri münasebetiyle 3 Şubat tarihinde “es-Sâdık (sav) Mevlid 1433” konulu Mevlid Kandili özel programına 7 milyar salavatla ön hazırlık yapıyor.“7 Milyar Ümmetten 7 Milyar Salavât-ı Şerife” kampanyasına salavatlarınızla davetlisiniz. Kampanyaya iştirak etmek isteyen herkes Kutlu Doğum .TV adresine girerek okuduğu veya okuyacağı salavât sayısını sayaca ekleyebilirler.İnternet imkânı olmayanlar ise okudukları veya okuyacakları salavâtlarla ilgili bilgileri +90 212 487 73 28 ve +90 507 354 53 14 numaralı telefonları arayarak not ettirebilirler...“7 Milyar Ümmetten 7 Milyar Salavât-ı Şerife” kampanyası ile ilgili ayrıntıları BİNDER Başkan Yardımcısı ve kampanya koordinatörü İsmet Bahadır İyi Haberler'le paylaştı...

CeMoŞ bunu beğendi.
Bu Kampanya Salavatlarinizi Bekliyor..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu şartlarda olmasını bekliyordu

Bu şartlarda olmasını bekliyordu

BU ŞARTLARDA OLMASINI BEKLİYORDU........ 1-Boyu en ideal 1.75 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık... 2-Renkli gözlü olmalı. Ama çok açık renk değil. Bakışı daha önemli. Çakmak çakmak bakarken ! yumuşayıp eritebilmeli 3-Hafif bi top sakal ya da kirli sakal olmalı. Tüysüz kesinlikle olmamalı. Temiz ve kısa traş tercih sebebidir.:) 4-Eller bakımlı temiz olmalı. Ne büyük...
  2. Bekliyorum

Bekliyorum

BEKLİYORUM saat gece yarısını geçti ve ben seni bekliyorum.sen bekledinmi birini hiç benim gibi gelmeyeceğini bile bile umutsuzca...kalkıp bir sigara daha yakıyorum bu saatlerde seninle içtiğimiz sigaraların anısına.beni sigaramı senmi öldüreceksin emin değilim ama sonum olduğunuzu bile bile ne senden nede sigaradan vazgeçebiliyorum.yaman çelişki değilmi....uzun olmaya...
  3. dünya bu kitabı bekliyor!!!!

dünya bu kitabı bekliyor!!!!

Dünya bu kitabı bekliyor:dil: DAN BROWN UN SON ROMANINI ABD EYLÜL DE, TÜRKİYE ARALIK TA OKUYACAK.... Beş yıldır hiçbir şey bu kadar beklenmemiş, hiçbir kitabın pazarlaması bu kadar yapılmamıştı. ABD’de 6.5 milyon kişi, daha yayınlanmayan kitabı şimdiden sipariş etti. Dan Brown’un son eseri Kayıp Sembol, ABD’de 15 Eylül’de raflara çıkacak ama kitabın şifreleri tartışılmaya başlandı bile. Türk...
  4. Bekliyoruz

Bekliyoruz

biz soru sormuştuk
  5. Çilek Mobilya'dan 31 Temmuz'a Kadar Sürecek Kampanya Sizleri Bekliyor

Çilek Mobilya'dan 31 Temmuz'a Kadar Sürecek Kampanya Sizleri Bekliyor

çilek mobilya indirim çilek mobilya kampanya 2012 Eğer bebeğinize ya da çocuğunuza yeni bir oda hazırlamak istiyorsanız çok şanslısınız melekler :) Çünkü Çilek Mobilya 31 Temmuz'a kadar sürecek olan müthiş bir kampanya ile müşterilerini mağazalarına davet ediyor. İşte Çilek Mobilya kampanya 2012 haberimiz.. :) Çilek Mobilya Mağazalarında Çilek Mobilya İndirimli Ürünler Kampanya...

Sayfayı Paylaş