gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu kavanozlarda yaşam var

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kavanozda bitki bakımı Dekoratif kavanozlar
    Bu kavanoz modelleri oldukça şık duruyor meleklerim. Toprak yosun ve çakıl taşlarından oluşan kavanozlarda canlı bitki görünümü göze hitap ediyor. Siz de bu uygulamayı kolaylıkla evinizde uygulayabilirsiniz.

Bu kavanozlarda yaşam var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. DoĞumdan Sonra YaŞam Var Mi?

DoĞumdan Sonra YaŞam Var Mi?

Anne rahmine düşen ikiz kardeşler önceleri her şeyden habersizmiş. Haftalar birbirini izledikçe onlar da gelişmişler. Elleri, ayakları, iç organları oluşmaya başlamış. Bu arada, etraflarında olup biteni fark etmeye başlamışlar. Bulundukları rahat, güvenli yeri tanıdıkça mutlulukları artmış. Birbirlerine hep aynı şeyi söylüyorlarmış: "Anne rahmine düşmemiz, burada yaşamamız ne harika...
  2. Bu yaşamı ben seçmedim

Bu yaşamı ben seçmedim

Birçok şey yaptım. Birçok amaç edindim. Birçok yolu denedim.. Artık her şeyin farkındayım.. Hepsi boş… Ben, ardımda kalanlarla gömülmeyeceğim.. Hiçbir şey aramayacağım.. Aşkı bile… Yalnızlığı seçiyorum… İnsanlardan uzak ama bir o kadar yakınında bir yaşam benim seçtiğim.. Yargılamalardan uzak.. Yargılamaktan da… Sadece izlemeyi seçiyorum.. İzlenmeden, görünmeden ve bakılmadan.. Beni fark...
  3. Kavanoz

Kavanoz

Bir öğretmen büyük bir kavanozu önüne koyup içine büyük büyük taşlar doldurmuş sığdırabildiği kadar. Sonra öğrencilerine dönüp “bu kavanoza başka taş sığdırabilir misiniz?” diye sormuş. Öğrenciler kavanozun ağzına kadar dolu olduğunu görüp hep bir ağızdan “hayır” demişler. Bu cevap üzerine öğretmen bu sefer kavanozun ağzından çakıl taşları dökmeye başlamış. Çakıl taşları yavaş yavaş büyük...
  4. Bu mumları yiyesim var

Bu mumları yiyesim var

Mum modelleri Dekoratif mumlar mum delisi olduğumu size daha önce söylemiş miydim? Bu mumları gördüğümde yine çıldırdım. Şu mum modellerinin güzelliğine bakın iştah açan mumları yiyeceğim tutun beni:) Özellikle dondurma olan o kadar gerçekçi olmuş ki ona ayrıca bayıldım.
  5. pi'nin yaşamı kitabının özeti var mıdır sizde ?

pi'nin yaşamı kitabının özeti var mıdır sizde ?

Şu sıralar sinemalarda oynayan Pi'nin Yaşamı filminin kitabı varmış sanırım.Kitabın özeti varsa ya da bulursanız paylaşırmısınız lütfen..

Sayfayı Paylaş