gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu köpek tamda acıların çocuğu gibi bakıyo ya

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: acıların çocuğu
    ben acılar çocuğuyum dıdıdın:hhh:
    harika rüya tam acıların çocuğuna benziyo:hhh:

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Bu köpek tamda acıların çocuğu gibi bakıyo ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Köpekler Gibi

Gece Yolcuları - Köpekler Gibi

zledim seni... seni ve her şeyini... Beklerim yolunu... günlerim geçmez oldu... Özledim seni...çok sevdim... Köpekler gibi... Okudum mektuplarını ağladım... ah... Deliler gibi... Donuktu kanım...sevdam yarım... Senden ayrı olmaz canım... Unutmam seni...ellerini...gözlerimi...ah... Unutamam ki...seni...
  2. Spastik Çocuklarda Tanı Yöntemleri

Spastik Çocuklarda Tanı Yöntemleri

Spastik Çocuklar ve Tanı Yöntemleri Spastik çocuğun beyninde meydana gelen bir hasar sonucu hareket, ayakta duruş, yürüme, denge gibi işlevleri etkilenmiştir. Çocukta kas kuvvetsizliği de vardır. İstemli hareketleri yapması, bir yerden bir yere geçmesi ve günlük yaşam işlevlerini yerine getirmesi az ya da çok zorlaşmıştır. Aslında, beyinde oluşan hasar ilerleyici değildir. Yaşamın...
  3. bu şeker yuklemesı aç karnına yada tok karnına fark eder mi?

bu şeker yuklemesı aç karnına yada tok karnına fark eder mi?

bu şeker yuklemesı aç karnına yada tok karnına fark eder mi?randevum ögleden sonra eger acsa o saate kadar nasıl ac beklerım.bebek şimdiden açıktı sanırım.karnım kazınıo.

Sayfayı Paylaş