gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

slm arkadaşlar aranızda nıvea Q10 sıkılatırıcı kremını kullanan varmı varsa lutfen yazsıın benım dogumdan sonra olusan catlaklar ve sivilceler sarkıklar cnmı sıkmaya basladı ben bu kremı yaklasık 1 haftadır kullanıyorum ama sıkılastırma harıc nemlendırdı ama halen puruz var bu kremı kullanan veya bılen varsa bana yardımcı olabılırmı lutfen cvplarınızı beklıyorumm cıkss. [​IMG]

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tam adamına sordun mavi, hemen söyleyeyim . Hiçbir işe yaramıyor :D:D Yapacağın şey spor ve bol su tüketmek, tabi aynı zamanda yemene de dikkat etmek :tik:

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tıtanımmmmm sen harıkasıııııııııııın sana bayılıyooom hahaha

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ark sımdı bu ıse yaramadı ama ben sole solıyım nasıl puruzlerı yok edıcem ben yardımcı olanım varmı acaba

bu kremmı kullanan varmıı melişlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  2. madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:
  3. meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

Naturade L-Carnitine 120 Kapsül x 480 mgr eğer kullanan varsa lütfen yorum yazssın
  4. NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı?

NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı?

Merhaba ben bebeğim için bu şurubu kullanacağım ama aklıma takılan bir şey var NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı? bu şurup açıldıktan ne kadar zaman sonraya kadar kullanılabilir????
  5. Bu ürünü kullanan var mı?

Bu ürünü kullanan var mı?

Merhabalar,anneler günü için aneme hediye olarak bu nevresim takımını almayı düşünüyorum.Aranızda kullanan var mı ? http://clasymarket.com/ottoman-fusya-nevresim-takimi

Sayfayı Paylaş