gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu kuş evleri çok güzel meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kuş evi modelleri Dekoratif kuş evleri
    eğer tam bir doğa tutkunuysnız sabahları kuş sesleri ile uyanmak isteyebilirsiniz. Evde muhabbet kuşları besleyerek kuş sesi özlemini gidermek mümkün olsada bu dekoratif kuş evlerini balkonunuza koyarak kuşlara ev sahipliği yapmanız mümkün meleklerim.

Bu kuş evleri çok güzel meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Tablolarlar Eviniz Çok Daha Güzel Olucak

Bu Tablolarlar Eviniz Çok Daha Güzel Olucak

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çok Güzel Kuş Gifleri

Çok Güzel Kuş Gifleri

güzel kuş gifleri Veee işte benim favorim :D
  3. bu evi çok beğendim meleklerim

bu evi çok beğendim meleklerim

modern evler Ev dekorasyon örnekleri Bu evin mimari yapısı, mutfağı, yatak odası kısacası her ayrıntısı beni kendine çekti. GErçekten çok zevkli döşenmiş, güzel bir ev dekorasyon örneği olmuş. imari yapısıda bir harika. bizde u evi gelin birlikte inceleyelim ve fikir sahibi olalım:)
  4. Evinize kuşlar konuyor meleklerim

Evinize kuşlar konuyor meleklerim

Kuşlu dekorasyon objeleri Kuş figürlü ürünler Daha önce muhabbet kuşu beslemiştim. Adı şekerdi. Muhabbet kuşu nasıl konuşturulur onu bile öğrenip uygulamıştık. KOnuşuyordu. Uzun yıllar sonra bizimle yaşadıktan sonra vefat etti. Bu kuş figürlü dekorasyon ürünlerini gördüğümde de aklıma şekerimiz geldi. Anısını yaşatmak adına bunlardan alsam mı acaba:)

Sayfayı Paylaş