gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu Lambader modeli çok sevimli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Lambader modelleri Abajur modelleri
    Dekoratif lambader modelleri çok hoşuma gidiyor. Bu lambader de hoş bir diyazna sahip. Gövdesi ahşap malzemeden yapılmış. Başlıklarında ise kumaş seçeneği var. Ayrıca silinidir ve konik şapka seçimi yapmanız da münkün. Tasarım ikili lambader modeli karşınızda meleklerim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben de lambader çok severim odamda ki kırıldı zar zor tutturdum yenisini almayı düşünüyordum. Bu modeller gerçekten de çok şıkmış, paylaşımın için tşkler tesadüflerin en güzeli :)
    Bu arada geçen msn den yazmışsın bişey istemişsin unuttum o konuya bakmayı ama bu konu da senin gibi güzel bir tesadüf oldu ve borcumu veriyorum :D:D:D:D

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    :) Sağol adminim yoğun çalışıyorsunuz sorun değil.Ara Ara uğrayın beklerim. bu arada bizim şu altta isim gözükme sorunu hala düzelmedi:S

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tatlım yeni versiyonda değişiklik olmuş

Bazen sorun çıkartabiliyor ama sayfanın biraz daha aşağısına in görürsün. Bunun için sana resim çektim:)

Mavi ile çizdiğim yer bazen yanıltıyor ama aşağıda ki kırmızı ile çizdiğim yer düzgün olan :)

5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu kızlarla paylaşayım adminim teşekkürler.

Bu Lambader modeli çok sevimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok modern lambaderler

çok modern lambaderler

modern lambaderler lambaderler modern lambader lambader modelleri satın al
  2. Bu diş fırçalık çok sevimli

Bu diş fırçalık çok sevimli

Banyo aksesuar örnekleri Gergedan diş fırçalık modeli Eğer klasik aksesuarlardan sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız bu gergedan diş fırçalık modelini beğeneceksiniz. Bu diş fırçalığı çocuklarınızda çok beğenecek. Banyo dekorasyonunuza renk katacak bu fırçalık hem fırçanız hemde macununuza sahip çıkacak.
  3. 2014 Lambader Modelleri

2014 Lambader Modelleri

Modern Lambader Modelleri 2014 Farklı Lambader Modelleri Yeni Sezon Lambader Modelleri Salon dekorasyonlarınızda değişiklik yaratmak ister misiniz? Birbirinden farklı lambaderlerle bu değişimi yaratmak isterseniz sizler için aşağıya eklemiş olduğum lambaderlerden yararlanabilirsiniz. Değişik görünüm zenginliklerini oda dekorasyonlarınızda yakalamak için sıradışı ya da farklı dekoratif...
  4. Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

Ponponlu Bebek Patik Modelleri- Ponponlu örgü işlerini çok beğeniyor ve sevimli buluyorum. Siz de beğeniyorsanız sizler için bu yazımızda bebekler için ponpon süslemeli örgü patik modellerini paylaşmak istiyorum. Kışın minicik ayakları sıcacık kalsın üşümesin istiyorsanız işte en güzel rengarenk model model örgü bebek patikleri. Bebek örgülerini süslemeleri ile daha bir seviyorum. Sıradan...
  5. Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri Çok Sevimliler

Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri Çok Sevimliler

Ayıcık Motifli Örgü Bebek Battaniye Modelleri- Dolaşırken rastladığım ve çok hoşuma giden bir bebek battaniye modelini daha doğrusu modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bebek battaniyeleri için daha önce çok motifli örnekler gördük ama bu ayıcıklı modeller daha bir hoşunuza gidecek inanıyorum. Ayıcıklı motifler ya da desenler bebek battaniyelerinde çok sevimli görünüyor siz de birazdan...

Sayfayı Paylaş