gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu LCD Bildiğiniz Gibi Değil

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Bu LCD Bildiğiniz Gibi Değil

Koreli teknoloji devi LG, yeni geliştirdiği LCD ekranı kamuoyuna duyurdu.

LG. Philips yaptığı açıklamada, kir tutmayan LCD ekran geliştirdiğini kamuoyuna duyurdu.

LG.Philips, kolayca temizlenebilen TFT-LCD ekran geliştirdiğini ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek ürünlerde kullanılacağını bildirdi. Geliştirdikleri LCD ekranların diz üstü bilgisayarlar için tasarlandığını açıklayan yetkililer, bu gelişmenin müşterilerini memnun edeceğini düşünüyor.

TFT-LCD ekranların kir ve toz tutmaya oldukça müsait olduğu belirtilen açıklamada, yeni geliştirilen teknoloji sayesinde kullanıcıların toz, kir, parmak ve hatta mürekkep izini kolayca temizleyebilecekleri belirtiliyor. Ürün, 2008 yılının ilk yarısında kullanılmaya başlanacak.

Bu LCD Bildiğiniz Gibi Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi

birer birer kayıp giderde her bir sevilen, yenisi gelmez, eline geçmez hele ki değeri hiç bilinmeyen, yürekte varsa sevgiden de ötesi, sen ağlasan da boş, ışıkta yaksan nafile, odan karanlık hep loş, hayatın emri hep koş, bayağı bir bekledim boş, yaşantım sanki bir savaş ve hoşta bazen, ama ateş kesildiğinde ve de sular durulduğunda, yoksa hep gülerdi insan, hep kalırdı masum, saygıda bir...
  2. Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim

Levent Yüksel - Ben Senin Bildiğin Erkeklerden Değilim

Ben sevdim eller aldı Kalk gidelim kavruk kalbim Gül derdim diken yağdı Yok sebebi bu hoyrat harbin Ben senin bildiğin erkeklerden değilim Onun için ağlıyorum yar Sen öyle dik dur ben sana eğileyim Senin için kanıyorum yar Rüzgarı kattım önüme Döndümde baktım derine Yandım dünyanın canına Dostlar sağolsun __________________
  3. Herkesi şaşırtan gerçek,Güneş bildiğimiz gibi değilmiş!

Herkesi şaşırtan gerçek,Güneş bildiğimiz gibi değilmiş!

güneşin gercek resmi gerçek güneş resmi gerçek güneş resimleri Herkesi şaşırtan gerçek,Güneş bildiğimiz gibi değilmiş! Herkesi şaşırtan gerçek Güneş bildiğimiz gibi değilmiş! Güneş sisteminin bilindiği gibi bir daire şekilde olmadığı, kocamanbir el içeri doğru itmiş gibi kenarında girinti bulunduğu ortaya çıktı. Nature dergisinde yayımlanan araştırmalara göre,...
  4. dizideki gibi değil

dizideki gibi değil

ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar'ı kanal D nin sevilen dizisi Yaprak Dökümü'nde sessiz sakin ağırbaşlı olarak tanıyoruz fakat gündelik hayatında bu rolle örtüşmüyormuş...... BAKMAYIN DİZİDE GÜLMEDİĞİNE.. ÇİLELİ, CEFAKAR FİKRET'İN DİZİDE KAHKAHA ATTIĞINA PEK ŞAHİT OLMADINIZ AMA.. Çileli, cefakar Fikret'in dizide kahkaha attığına pek şahit olmadı izleyici. Ancak Bennu Yıldırımlar'ı ekranlardaki...
  5. Bu Okullar Bildiğiniz Gibi Değil

Bu Okullar Bildiğiniz Gibi Değil

bu okullarda okumak herkese nasip olmas sanırım Singapur'daki Sanat, Tasarım ve Medya okulu, Nanyang Teknoloji Üniversitesi, Yeşil Çatılı Kampüs Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, Ray and Maria Stata Merkezi New York üniversitesi, Felsefe Bölümü binası Edinburgh Napier Üniversitesi Bu Resim Yeniden Boyutlandırılmıştır. Resmin Büyük Halini...

Sayfayı Paylaş