gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Bu masa ve sandalyeler çok şık

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Lacivert sandalye modelleri Mumlu avize modelleri
    bu yemek odası dekorasyonunu çok beğendim meleklerim. Lacivert rengi evimde kullanmayı düşünmemiştim ama aslında çok hoş duruyormuş. Lacivert sevdiğim bir renktim ama Atatürk lacivert neden giymezdi onu bilmiyorum.

2. fatma.25

fatma.25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bu masa takımını çok beğendim özellikle mavi rengini

Bu masa ve sandalyeler çok şık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Model Balkon Masa ve Sandalye Takimlari

2012 Model Balkon Masa ve Sandalye Takimlari

balkon masaları 2012, balkon masasi, balkon masalari, balkon masa ve sandalye ,balkon masa konulari burada melekler Sevgili Melekler, Yaz ayları gelmesi ile birlikte insanlar sıcaktan bunalmaya başladı.Ve buna çözüm olarak kendilerine balkona atmaya başladılar.Bu yüzden de balkon sandalyeleri ve masaları yaz ayları gelmesi dolayısıyla ihtiyaç duyulan birer ürün haline geldiler.Sizler için...
  2. Küp şeklinde tasarım masa ve sandalye çok şirin

Küp şeklinde tasarım masa ve sandalye çok şirin

Küp şeklinde masa ve sandalye modeli Masa ve sandalye modelleri Bu masa ve sandalye modeli bir araya geldiğinde tam bir küp oluşturuyor. Çocuk odasına bu küp masa sandalye setini koyablirsiniz meleklerim. Çocuğunuzun ilgisini çekecektir.
  3. 2013 Desenli Masa Sandalye modelleri çok şıklar ya

2013 Desenli Masa Sandalye modelleri çok şıklar ya

Desenli Masa Sandalye Modelleri 2013 Desenli Masa Sandalye Modelleri Daha önce bir çok konumuzda 2012 modası trendleri arasında desenler çok moda demiştik. Bu sayfamızda da desen modasına dair örnekler sunuyor ve 2013 masa sandalye modelleri trendleri arasından seçtiğimiz desenli masa sandalye modelleri çeşitlerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.
  4. Farklı ve Şık Sandalye Tasarımları

Farklı ve Şık Sandalye Tasarımları

Bu konu; farklı ve şık sandalye modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ev dekorasyonunda belki de en dikkat edilmeyen parçaların başında sandalyeler gelir. En fazla döşemesi konusunda karar verdiğimiz sandalyeler için tasarımcılar son derece farklı modeller tasarlamışlar. İncelediğinizde hem kullanışlı hem de son derece farklı dizaynlarla karşılaşacağınız modern sandalye...
  5. 2016 Mutfak Masa Ve Sandalyeleri

2016 Mutfak Masa Ve Sandalyeleri

Herkesin ihtiyacı zaman geçtikçe farklılaşmakta ve dekor ürünü seçimlerinde zevk farklılıklarına göre ürün temin etmek için mağazadan mağazaya gezme tercihinde bulunmaktayız. Farklı birçok ihtiyacımız arasında özellikle mutfaklarımızda ihtiyaç duyduğumuz yemek masalarımız adeta vazgeçilmezimizdir. Yemek masalarımızı tamamlayıcı unsuru olan ve estetikselliği ile her sene daha farklı...

Sayfayı Paylaş