gebe
  1. ch35

ch35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu yaşadığım "üzerine adet görmek"midir?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında ch35 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar; 28 nisanda eşimle birlikte olduk, sonrasında uyumuşum ve uyandığımda adet görmüştüm. adetim herzamankine oranla daha az gerçekleşti. internette okuduğum kadarıyla üzerine görme de adet herzamankinden az geliyormuş. Acaba benimkide böyle birşey midir yoksa bukadar çabuk olmazmı bu durum, yeni evli olduğum için bilemedim. Bana yardımcı olur musunuz?

2. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    beklenen adetınız gününde geldımı şuan gebelık için bişi sölemek yanlıs olur..ama üstüne görme olayı deildir büyük ihtimalle rahım ağzında olusan bir yaradan dolayıda bu şekılde bir kanama gerceklesmıs olabilir bunun için bir doktoraa gitsenız sizin için iyi olur..yinede sizden hayırlı haberler beklıyorum

3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadasımızın dedıgı gıbı bukadar hızlı olamaz :)
    muhtemel adet tarıhın ıse zaten normal olan bır durum yasamıssın
    gebe kalma tarıhını yuksek oldugu zaman dılımı adet bıtımınden ıtıbren 14 gunden baslar ve ortalama 48 saat surer
    o donemlere denk getırerek dene

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yok ya bu üzerine adet görme değil böyle olmuyor yanlış bilmiyorsam.

5. SARI KIZZ

SARI KIZZ Forum Okuru

hamile olabilirmiyim
    adetim biteli 6 gün falan oldu eşimle birlikte olduk şimdi adet sancısı gibi sancım var ve çok hafif kanama neden olabilir acaba cvp atarsanız sevinirim

6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Adetten önce kısa süreli bir kanamadır üstüne görme adet gibi günlerce sürmüyoo

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben uzun süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum bi çok kez ilişkiye girdim ama son bi kaç aydır bi değişim hissediyorum adetlerim çok az geliyor normalde çok ağrılı olurdu ama artık ağrım olmuyor geçen ay gebelik testi yaptım negatif çıktı buna güvenebilir miyim? gebe olsam adet görmezdim değil mi? yoksa bu üzerine görmek dedikleri gibi bişey midir? illa kan testi mi yaptırmalıyım anlamak için?

bu yaşadığım "üzerine adet görmek"midir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşadığınız ortama canlılık katın

Yaşadığınız ortama canlılık katın

Yaşadığınız ortama canlılık katın Evinizde ya da ofisinizde bahar havası estirmek, ortama canlılık katmak için bir vazo dolusu çiçek yeterli. Tarzınıza uygun olarak el işlemeli porselen bir vazo da seçebilirsiniz, sade ve modern bir model de. Kocaman bir buket çiçek, yaşadığınız ortamı bambaşka bir havaya büründürmek için yeterli. Hatta farklı köşelere yerleştirilmiş birkaç vazo dolusu...
  2. Siz yaşadığınızı mı sanıyorsunuz!!!!!!

Siz yaşadığınızı mı sanıyorsunuz!!!!!!

Siz yaşadığınızı mı sanıyorsunuz? Eğer cevabınız evetse tebrik ederim o zaman sizleri. Bu yalan ve yalancı dünyada hala yaşayabiliyorum diyorsanız ne mutlu sizlere. Sabah uyandığınızda herkes gülümseyerek günaydın diyebiliyor demek ki... Etrafınızdaki kişiler kendilerine değil size zaman ayırabiliyorlar demek ki... Yediğiniz içtiğiniz herşey size hastalık değil sağlık kazandırıyor demek ki......
  3. Ünlü İsimlerin Yaşadığı Semtler...

Ünlü İsimlerin Yaşadığı Semtler...

Ünlülerin Evleri Ünlülerin Yaşadığı Semtler Ünlülerin nerelerde kaldıklarını merak eden meleklerimiz varsa işte hangi şehir ve semtlerde kaldıklarına dair bilgiler aşağıda.... Ünlülerin Melekler Mekanıyla ilgili düşünceleri de varmış bakalım neler demişler :D:D Kısa bir süre önce yeni evine taşındı Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili dizileriyle iyi bir çıkış yapan Beren Saat, Aşk-ı Memnu...
  4. Yaşadığımız sıkıntılar günahlarımızın cezasımı?

Yaşadığımız sıkıntılar günahlarımızın cezasımı?

İmam-ı Rabbani hazretleri, insana belanın geliş sebeplerini sual ve cevaplarla şöyle açıklıyor: Sual: Enbiya ve evliya, hep dert ve bela içinde yaşadı. Halbuki, Şura suresinde, (Size gelen belalar, kabahatlerinizin cezasıdır) buyuruldu. Bu âyete göre, dertlerin çokluğu, günahın çokluğunu gösteriyor. Enbiya ve evliya olmayanın, çok sıkıntı çekmesi gerekirken dostlarına, neden dert, bela...

Sayfayı Paylaş