gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bu yazıyı okuyabilirmisin????? Mutlaka bakın ilginç!!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Buyazıyı okuyabiliyormusunuz meleklerim oldukça zor değilmi? Eğer okuyamıyorsanız resmin altındaki yazıya bakın.:D

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  3. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet okunuyo çinli olunca

4. damla19

damla19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    walla ilginç ben okuyamadım :)

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    okuyamadım:(

6. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    okuyamadım:::::::::::::

Bu yazıyı okuyabilirmisin????? Mutlaka bakın ilginç!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlaka bakın çok ilginç şaşıracaksınız....

mutlaka bakın çok ilginç şaşıracaksınız....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Eşinizden şiddet görüyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Eşinizden şiddet görüyorsanız bu yazıyı mutlaka okumalısınız!

Eşinizden şiddet görüyorsunuz.Ve bunu en yakınınızdaki kimseye bile söyleyemiyorsunuz..Yada yanınızdakilerin sizin için yapabilecekleri şeyler yok.. Ne yapacaksınız?Nereye kadar bu şiddeti çekeceksiniz? Yada ne yapacağınızı kime gideceğinizi danışabileceğinizi bilmiyormusunuz? Arkadaşlar şiddet gören kadınlar hiçte az sayıda değil inanın çoğu olaylar gerek çevrenin ne der baskısı ve...
  3. Hamişler bu kıyafetlere mutlaka bakın

Hamişler bu kıyafetlere mutlaka bakın

Hamile kıyafetlerini görünce hamişlere imreniyorum yaa:uhu:Benim hamileliğimde böyle ciciler yoktu ama:uhu:Haksızlık bu ya:uhu: Acaba oğluşuma bir kardeş için elimi biraz çabuk mu tutsam:zuha:Neyse ben susayım bari:DSiz de güzel elbiselerinize göz atın:ehi: Hamileliğinizi kendinize azap dönemi etmeyin.Keyfini çıkarın.:ehi:
  4. ilginç yazılar mutlaka bir göz atın !!!!

ilginç yazılar mutlaka bir göz atın !!!!

:> Eğer insanlar maymunlardan geldilerse, neden hala maymunlar var? Eğer bir adam bir ormanın ortasında tek başına konuşuyorsa söylediklerinin yanlış olduğundan söz edilebilir mi? Eğer bir şizofren diğer kişiliğini ölümle tehdit ediyorsa, bir rehinelik durumundan söz edilebilir mi? BU SORULAR HAKKINDA FİKRİ OLANLARI BEKLİYORUM.
  5. Bankada Hesabınız Varsa Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun!

Bankada Hesabınız Varsa Bu Yazıyı Mutlaka Okuyun!

bankada hesabınız varsa, banka hesabı olanlar, bankada hesap sahibi olanlar Sevgili melekler, eğer bir banka hesabınız varsa bu yazıyı dikkatlice okuyun. Zira eğer hesabınız kullanılmayan bir hesapsa ve siz kapatmazsanız, kanunen banka sizden hesap işletim ücreti talep edebilecek. Kapanış için son gün ise 28 Nisan!.. Tüketiciler Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, 28...

Sayfayı Paylaş