gebe
  1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

buğulanmayan camlar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

 camları: Gliserin ile silerseniz buğulanmadığını göreceksiniz.

buğulanmayan camlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buğulu Cam

Buğulu Cam

Önünüzde bir buğulu cam olsa şu an ne yazardınız? Sadece yazmak istediğinizi yazarsanız sevinirim. Gereksiz mesajlar istemiyorum Ben şöyle yazardım :
  2. Cam

Cam

Geçici üzüntü ve kederlere, kadın ve çocuğa, araştırmacıların laboratuar aletlerine, Camdan mamül eşya bazen insan gönlüne ve hassas yaratılışlı kimseye, Cam karşılığında değerli zinet eşyası almak ahireti dünyaya tercih etmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakkınız; Pencere, Şişe.)Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine...
  3. Buğulu  Camlar

Buğulu Camlar

Yapayalnız sokaklarda dolaşırken bir aksam üstü, ayaklarimin beni nereye götürdüğünü bilmeden, karşıya hiç bakmadan, düşüncelerimle geriye döndüm bir süre. Kalabalık yollarda tek başına olmak, anlatmak istediklerini anlatamamak, içine atıp sessiz kalmak, sonra uzaklaşmak farkında olmadan... O anda yağmur olursun, ağaç, toprak, kuru bir yaprak belki de... Ama "insan" adi altında gecen...
  4. Cam kurabiye

Cam kurabiye

cam kurabiye Melişlerim severek yiyeceğiniz bir kurabiye tarifi mutlaka deneyin:) Malzemeler 2 yumurta 1 paket oda sıcaklığında margarin 4 su bardağı un 1 paket şeker( küçük bayram şekerlerinden) 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya 1 su bardağı toz şeker Hazırlanışı Un geniş bir kaba elenir.Ortasına bir çukur açılır ve tüm malzemeler eklenerek ele yapışmayan bir hamur elde...
  5. Cam kapılar

Cam kapılar

cam kapılar cam kapı modelleri Rengarenk modelleri farklı kesimleriyle ahşap kapı sevmeyenler için bu cam tarzında kapılar sizler için güzel bir şeçim olur.Hem evinizin kapıları daha şık olsun isteyenler varsa bile bu modellerden yararlanabilirler...

Sayfayı Paylaş