Bugün (4 Kasım) Doğanlar

Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. bugün doğanların özellikleri 4 kasım burç 4 kasım doğanlar kasımda doğanlar da
  4 Kasım tarihinde doğanların genel özellikleri nelermiş arkadaşlar sevdikleri sevmedikleri şeyler neler bir bakalım:hasta:

  İdealist yapıları vardır. Yaşamda değerli dostları ve hoş çevreleri olacaktır. Evlilik konularında dikkatli olmalıdırlar. Kendilerini beğenirler.. Dış görünüşe önem verirler. Kendilerine garip bir şekilde güvenirler. Yaşamalarını kontrol altında tutmaktan hoşlanırlar. Planlarını ve hırslarını kapsayan konularda tolerans tanımazlar. Bu yanlarını doğru analiz etmeli ve egolarının aşırı gelişmesine izin vermemelidirler. Yaşamlarında daima belirli ve özel dostları vardır. İş arkadaşları arasında ketum olmakla tanınırlar. Yatırım ve finans konularında belli bir strateji izlerler. Çoğu kez, şanslı bir konumdadırlar. Fiziksel özelliklerini ön plana çıkmasından hoşlanırlar ve dış görünüşlerine gereğinden fazla özen gösterirler. Kozmetik konularına meraklıdırlar. Bayan veya erkek olsun özel ürünler ve moda konusu onlara zevk verir. Genellikle kişisel rahatlıkları ile ruhsal yaşantılarında paralel gelişir. Kendilerini mutsuz hissederlerse, iş potansiyelleri düşer.

  Bugün Doğan Kadınlar

  Egzotik ve çekici bir havaları vardır. Bağımsızlığına düşkün oldukları için,çevrelerinde elde edilmesi zor bir kişilik sergilerler. Yeniliklerden hoşlanırlar. Aşka aşık kişilerdir.Konuşmaları ilginç ve oyalayıcıdır. Kıskanılmaktan hoşlanmazlar.

  Bugün Doğan Erkekler

  Kelimenin tam anlamıyla mert ve cesurdur. Küçük ayrıntılara çok önem verirler. Başarılı olmak için, çevrelerinden takdir görmeleri şarttır. Aşkta seçici ve tutucudur. Entelektüel kişilikte bir kadınla mutlu olabilir.

  Bugün Doğan Çocuklar

  Daha küçük yaşlardan itibaren ilgi görmekten hoşlanırlar. Kardeşlik bağları güçlü olmasına rağmen, ailenin en şımarık çocuğudur. Alışkanlıklarını çok severler ve sevdiği oyuncakları hiç kimseyle paylaşmak istemezler.Renkli giysilerden, özellikle kırmızıdan hoşlanırlar.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. 4 kasımda doğanlar

  ,
 2. 4 kasımda doğanların özellikleri

  ,
 3. 4 kasım doğumlular

  ,
 4. 11 kasım dogumluların ozellıklerı