gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

bugün sensizliğimin kaçıncı günüdür?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum. akşam bütün esmerliğiyle çökünce kentin üstüne, kaldırımlardaki ayak sesindir. herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil!
    kimselere soramaz oldum seni. neredesin sevgili!.. kiminlesin? sormalara gücüm yok benim. aynalara yüzüm yok. aslında, geçmişe ilişkin her şeyi unutmak vardı, anılarda sen olmasan. saçlarıma sinen kokun olmasa. yüzün olmasa kendimi bir bulup bir yitirdiğim. sesin olmasa, duyduğumda bütün duygularımı mühürleyen. unutmak vardı, anlamıyorsun, seni bu kadar sevmesem...

yazık, ne çok değiştik ikimiz de. sen sevgili sıcaklığını yabancı tenlerde arıyorsun; ben yanında bayramlığına sarılan çocuklar gibiyken, şimdi yaşama ilişkin hiçbir şey düşünemez olmuşsam... söyle sevgili, hangi aşk masalıydı kandıran ikimizi?

sana ah etmem, tanırsın beni. ama tanrı'nın gücüne gidecek, korkum bu. bilinmedik zamanlarda apansız daldığında beni anımsayacaksın. en son gördüğünde nasılsam, öyle anımsayacaksın. tanımsız korkular bölecek uykunu. unutamayacaksın.

bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum. akşam bütün esmerliğiyle çökünce kentin üstüne, kaldırımlardaki ayak sesindir. herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil.

gel, son kez gör beni, artık tanıyamazsın. bir zamanlar bakmalara kıyamadığın gözlerime bak, belki yalnızca onları koruyabildim, hepsi bu.

gel de gör beni, yanımdan ayrılma. cansız kalırsam kollarında, darılma.

FiRaRi_MeLeK ve miss angel bunu beğendi.
  2. EMİNE_HASAN

EMİNE_HASAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Güzeldi canım paylaşım için sağol..

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    herkes sensin biraz, hiçbiri sen değil!

mavicim gece gece beni o kadr duyglandrdınki tutamadım kendmi:(
    yüreğne sağlık

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bugün sensizliğin kaçıncı günüdür, artık saymıyorum.

:(( yüreğine saglık adminim...

5. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    gel de gör beni, yanımdan ayrılma. cansız kalırsam kollarında, darılma.
    harika yazı sabah sabah gözlerim doldu :cry:,
    adminim ellerine yüreğine sağlık

bugün sensizliğimin kaçıncı günüdür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Benim Doğum Günüm :(

Bugün Benim Doğum Günüm :(

doğum günü tebrik kartları dogum gunu tebrikleri doğum günü tebrik kartı Arkadaşlar bugün benim doğum günümdü ama ne yazık ki doğum günümün bitmesine yarım saat kala açıyorum bu konuyu. Sizler doğal olarak bilmiyorsunuz çünkü profil ayarlarımda doğum gününü gösterme olarak ayarlı kalmış :( Geçen hafta yağan yapmur monitörümü bozdu,onu yaptırdım şimdi de modemin yandığını öğrendim. Kısa bir...
  2. Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

Muhabbet kuşu ( yavru ) kaçıncı günde yumurtadan çıkar ?

muhabbet kuşu yavruları muhabbet kuşu yumurtası yavrusu yumurtadan kaç günde çıkar yumurtası kaç günde çıkar MUHABBET KUŞU ( YAVRU ) KAÇINCI GÜNDE YUMURTADAN ÇIKAR ? Yumurtadaki embriyonun, bebek muhabbet kuşuna dönüşmesi için, belli ısıda 18 gün geçmesi gerekir. Nasıl ikişer gün arayla yumurtladıysa, yavrularda aynı şekilde ikişer gün arayla yumurtadan çıkar. Dişi kuş, farklı boylarda...
  3. Bugün öğretmenler günü

Bugün öğretmenler günü

Melekler bildiğimiz gibi bugün baştacımız öğretmenlerimizin günü sizlere sormak istiyorum okul yıllarınızda öğretmelerinize ne hediye alırdınız??
  4. Kızlar Aşılama Kaçıncı Günde Yapılır ?

Kızlar Aşılama Kaçıncı Günde Yapılır ?

Aşılama Kaçıncı Günde Yapılır bu konuda sizden acilen bilgi almam lazım lütfen bilgi sahibi olan arkadaşlarım bana da yardımcı olsun ve bilgi versin.
  5. Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

Çatlatma ignesinin kaçıncı günü idrar testi pozitif

3kasımda catlatma ignemi oldum. Bugün 15.günüm idrar test negatif. Gecen ay igneden 18.gün adet oldum. Gebelik olsa bugün cıkarmiydi? Yada yine 18.gün mü adet günüm :( lütfen yardım

Sayfayı Paylaş