gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Bugünkü alışverişim...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Sevgili üyelerimiz, başlıkta geçtiği gibi alışveriş yapan aldığı ürünü, giyimi ( ayakkabı, kemer, elbise, toka, takı, aksesuar, etek, pantalon, takım, gecelik, pijama, ev ürünü v.s. ) resmini çekip bizlerle paylaşsın, inanmayan kalmasın diye de nickinizi de yazın bir ufak kağıda :)Zevklerimizi paylaşalım, fikir edinelim, modayı hep birlikte takip edelim veya modayı kendimize uyduralım :)

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    tamamdır canım bu konuyu sevdim hemen başlıcam ilk alışverişe gidişimde :D

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Yeni konumuz hayırlı olsun gerçektende iyi düşünmüşsün hadi kızlar pamuk eller foto makinalarına ve alışverişee:D:D

4. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten hoşuma gitti süper fikir

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    sSüper fikirde benim telefon pcye atmıyo yoksa eklerdim yarında yapacaktım:(

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu sevdim:)

Bugünkü alışverişim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alışveriş

Alışveriş

Bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp...
  2. *bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

*bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

bugün benim şansı günüm herhaldee hem yeni yıl,hem mod oldum,hemde 3000 mesajım olmuşş kendimle gurur duyuyorum beee.... herkese teşşekürlerrr bu aşamaya tek başıma değil sizlerin sayesinde geldimmm başta adminlerim olmak üzere herkesee teşşekürlerrr... sizi seviyorummmm *MeÇHuL*
  3. Alışveriş....

Alışveriş....

Kadının biri alışveriş için şehre inmiş, ilk girdiği dükkânda harika ayakkabılar bulmuş, ikincide de nefis bir elbise..Üçüncü dükkânda her şey 5 dolara inmiş, gözlerine inanamazken birden cep telefonu çalmış.. Hattaki kadın doktor ona kocasının feci bir trafik kazası geçirdiğini, durumunun kritik olduğunu, yoğun bakıma kaldırıldığını söylemiş.. Kadın doktora kocasına çarşıda olduğunu...
  4. bugünkü menunuzde ne var??

bugünkü menunuzde ne var??

evet melekler hem paylaşalım hemde fikir etmiş oluruz diye düşündüm ben çok düşünürümde bugün ne yemek yapsam diye :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
  5. bugünkü mareşal kimdir

bugünkü mareşal kimdir

bugünkü mareşal kimdir öğrenebilirmiyim

Sayfayı Paylaş