gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bulaşıkları Makineye Dizen Robot

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bulaşık dizme oyunu eşya dizme oyunları bulaşık durulama oyunları durulama oyunu vaybeee :D:D desenize bir zaman sonra insan görmek ne mümkün olacak :D:D düşünsenize siz evde oturuyorsunuz allan robotunun biri yemeği yapıyor masayı kuruyor,sizi yemeğe çağırıyor (Yemek hazırrrr:D:D)bulaşıkları makinaya düzüyor:D:D yaww madem hayal gücü kullandık ben sırt keseliyen ve beni ayağında sallıyacak bir robopda isterim :D:D Japonlara bir mektup yazim barimi :D:D

her neyse gelelim kuru fasülyenin o vazgeçilmez faydalarına :D:D (Konumuza)

şimdi sizi şaşırtacak bir haber konusu :):) bulaşıkları bulaşık makinasına dizen bir robotun haberi bu :D:D

Panasonic’in geliştirdiği robot bulaşıkları lavaboda durulayıp bulaşık makinesine yerleştiriyor. Hatta sizin için bir de tuşa basıyor. Çinilerinizi kırıp dökmeyecek kadar hassas olarak programlanan robot ortalama 5 dakikada 4 kişilik bir ailenin akşam yemeği bulaşığını bulaşık makinesine diziyor. Robot 5 sene içerisinde piyasaya sunulacak. Bundan sonraki proje çamaşır makinesini bizim yerimize dolduracak robotları üretmek.

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bulaşıkları Makineye Dizen Robot
    :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: biz ne yapıcağız bilemiyorummm kızlar evde kalıcak vallahii:D artık her işi makineler yapıyo :D

3. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bulaşıkları Makineye Dizen Robot

olsun bizde ayaklarımızı uzatır dinleniriz yetmezmi bu kadar çalışmak

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bulaşıkları Makineye Dizen Robot konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teka bulaşık makineleri...

Teka bulaşık makineleri...

teka ankastre forum teka bulaşık makinesi satış noktaları fiyat listesi 2010 fiyat listesi Teka bulaşık makineleri... Kullanım konforu sağlayan tasarımlı Teka bulaşık makineleri. Seçenekler arasında tam ankastre, yarı ankastre, solo paslanmaz çelik modeller bulunmaktadır. En son teknolojik gelişmeler ile dizayn edilmiş olan Teka bulaşık makineleri çeşitli ve kullanışlı özellikler sunar. Tek...
  2. Bulaşık makinesinde sirke kullanın

Bulaşık makinesinde sirke kullanın

bulaşık makinesine sirke bulaşık makinesinde sirke kullanımı makinesi makinesinde makinasında Sevgili meleklerim eminim bir çoğunuz biliyordur ama ben yine de bilmeyenler için yazmak ve paylaşmak istedim. Bulaşık makinesi kullananlarınız bilir.Bulaşıkların parlaması ve makinanın temiz kalması için parlatıcı kullanılır.Bu parlatıcılar bulaşık makinelerine özel olarak hazırlanmıştır.Ancak...
  3. Bulaşık makinesini kim buldu, Bulaşık makinesinin icadı

Bulaşık makinesini kim buldu, Bulaşık makinesinin icadı

bulaşık makinesini kim icat etti bulaşık makinasını kim icat etti Bu yazı : Bulaşık makinesini kim buldu, Bulaşık makinesinin icadı, Bulaşık makinesi nezaman bulundu, Bulaşık makinası nasıl icat edildi, Bulaşık makinesi hakkında bilgiler içermektedir. Günümüz kadınlarının "mükemmel bir buluş" dedikleri bulaşık makinası... Sevgili Melek'ler, bulaşık makinası olmayan bir hayat...
  4. bulaşık makinesinin ilk yapılan firma

bulaşık makinesinin ilk yapılan firma

bulaşık makinesinin ilk yapılan firma hangi firmadır merakım geldi yaaa
  5. Bulaşık Makinesinde Yemek Nasıl Pişirilir?

Bulaşık Makinesinde Yemek Nasıl Pişirilir?

bulaşık makinesinde tavuk, sağlıklı pişirme tavsiyeleri, bulaşık makinesinde yemek İlk duyduğunuz da bunun bir şaka olduğunu düşünebilirsiniz. Aslın da ben de haberi gördüğüm de açıkcası çok şaşırdım ve "yok artık" diyebildim. Garip ve ilginç gelsede size bulaşık makinesin de son derece sağlıklı ve düşük kalorili yemek pişirmek mümkün. Bunun nasıl olduğunu merak edenler için sizlere...

Sayfayı Paylaş