gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bulem ne demek?

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

bulem isminin anlamı bulem ne demek ismi ismi anlamı Bu ismi bir arkadaşımdan duydum, bir kız arkadaşının ismiymiş BULEM, biraz bakındım ama belki bilen ve yorum yapacak olan vardır diye sizlere sorayım dedim, hiç duydunuz mu bu ismi, duyduysanız anlamını biliyor musunuz melekler? Ne demek BULEM?

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

cevap
    Cenneti müjdeleyen melek diye biliyorum :)

Son düzenleme: 20 Kasım 2010
  3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hiç duymamıştım ama araştırıcam senin için:)

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende hiç duymamıştım.ama kulağa farklı geliyor yaa.bulayım kelimesinin farklı şivede sölenişi gibi...

5. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bana azeri bir isim gibi geldi arayem bulem ben seni şekere katem ben seni:)

deniz-07 bunu beğendi.
  6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım bulem kökeni farsçaya dayanıyor ve ay parçası demek...

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayın en güzel hali demek imiş..

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bulem isminin anlamı

bulem cennette müjdeleyen meleklerden birinin ismi...

9. buğlem_

buğlem_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buğlem=cenneti müjdeleyen melek anlamına gelmektedır fakat bulem farklı bısey bence cunku yazılısları farklı ben 6 aylık hamıleyım ve kızım olcak ısmını buğlem koyduk cok hos bı ısıım

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayır hepiniz yanlış biliyosunuz benim adımda bulem kökeni farsçaya dayanıyor ve cennete olan ırmaklardan bir tanesi demek...

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bide benim ismimin üstünde u'nun üstünde şapka var o yüzden benimki cennette ırmak buğlem cennette melek şapkasız bulemde ay parçası demek

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aynı zamanda benim ismimin üstünde şapka oldugu için cennete ırmak BUĞLEM:cennette melek şapkasız BULEM:ay parcası demek

13. xyzq

xyzq Forum Okuru

cenneti müjdeleyen melek demek

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar çocugun adını bulem koymak istiyorum ama net olarak anlamını bulamadım

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

buLem'in kökeni farsçaya dayanıyor benimde adım buLem ve cennetin çiçeği , cennetin kapısının anahtarı oLarak biLiniyor..

Bulem ne demek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne demek???

ne demek???

about ne demek about ne demektir has a spectacular aura about..........ne demek????benim ingilizcem yokki.....kalplerimin yaninda var da.....merak ettim.....ingilizce yazilar kaldirilsa ne iyi olur........hem bilmemek ayip degil ogrenmemek ayip...dime....)))
  2. Destina nedir, ne demektir ?

Destina nedir, ne demektir ?

destina nedir destina nedir??
  3. Fungusit nedir ne demektir

Fungusit nedir ne demektir

Fungusit nedir anlamı nedir merak ediyorum bir yerde karşıma çıktı ama bilgi bulamadım melekler yardımcı olurmusunuz lütfen.
  4. Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Dejavu Nedir? Ne Demektir?

Bu sayfa; Dejavu Nedir? Ne Demektir konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda duymuş, sosyal medyada rastlamış, gazetede okumuş ve hala ne demek olduğunu bilmiyorsanız, buyrun makalemize, bakalım dejavu ne demekmiş?... Dejavu Türkçe anlamı “daha önceden görmek” olan Fransızca bir kelimedir. Neden dejavu gördüğümüze dair çok çeşitli görüşler olsa da bilimsel...
  5. Bonzai Nedir, Ne Demektir?

Bonzai Nedir, Ne Demektir?

bonzai nedir, bonzai ne demektir, bonzai hakkında Sevgili melekler, son günlerde ne yazıkki pek çok gencin ölümüne sebep olan ve ismini yeni yeni duyduğumuz bonzai nedir, insan sağlığını nasıl etkiler sizlere bilgi veriyoruz... Uyuşturucu madde içerikli olan ve kullanımı esnasında insan metabolizmasına çok zararları dokunan Bonzai tamamen uyuşturucu maddeden ve bazı bitkilerin...

Sayfayı Paylaş