gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Bulvar Palas Bar

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bulvar Palas Bar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulvar

Bulvar

Kendinizi bulvarda dolaşırken görmek karşı cinsten yeni birisiyle güzel zaman geçireceğiniz anlamındadır. Kendinizi bulvarda dolaşırken görmek karşı cinsten yeni birisiyle güzel zaman geçireceğiniz anlamındadır. Bulvar görmek hayra yorumlanir. Rüyasinda uzun bir bulvarda tek basina yürüdügünü görmek, tesebbüs ede-cegi bir isi basaracagina; bir bulvarda iki arkadasin kol kola yürümesi, eger bir...
  2. Bar

Bar

Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Bara gitmek, para kazanmak için yasal olmayan yollara baş vuracağınız ve bunun sonucunda da olayların sizin açınızdan olumsuz gelişeceği anlamına gelir. Rüyada bir bara gitmek para kazanmak için yasal yollara başvurmayacağınız ve daha sonra...
  3. Murat Kekilli - Menderes Bulvarında

Murat Kekilli - Menderes Bulvarında

Bit pazarında yolumu kaybettim, Hayır sarhoş falan değildim. Bir dümen çevirmişti bana sokaklar, Kaldırımlarda maskemi buldum. Gerçek yüzünü görememiştim, Yorgundum dağlardan beterdim. Menderes bulvarında bir deprem oldu, Merkezi yüreğimde bir yerlerde. Bir fahişe elinin bütün hüneriyle, Sigarasını söndürdü yüzümde. Suçsuzdum yıldızlar kadar, Karanlıklara bulaşmıştım. Sabaha karşı...
  4. Miyavchi Palas...

Miyavchi Palas...

Evet miyavchi palas tek çalışanı ve tek müşterisiyle burada :D Ayrıca gelen misafirlerimizden konaklama yeme içme ulaşım ve dolaşım giderleri alınmayacaktır... Ev sahibenizle keyifli muhabbetler eşliğinde ister çayınızı kahvenizi ister tekilanızı yudumlayabilirsiniz.... Kimi zaman hafif müzikler eşliğinde huzur bulurken kimi zamanda hareketli müziklerle yerinizde duramayacağınız tek...
  5. Çelik Palas

Çelik Palas

Romatizma, nevrit, idrar yolları ve kadın hastalıklarına iyi gelir elik Palas Otel / Bursa - Trkiye

Sayfayı Paylaş