gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Bunlara Dikkat Edin

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Bebeğin ilk ayında saç temizliği için onu haftada bir kez yıkamanız yeterli olur. Yaşı büyüdükçe banyo sayısını ikiye,üçe çıkarabilirsiniz. Uzmanlar bebeklerin saçlarının biraz yağlı kalmasının sorun yaratmayacağı konusunda birleşiyor.
    Yıkama sırasında daha iyi sonuç almak için bunları deneyebilirsiniz:
    • Bebek şampuanı kullanmaktan asla vazgeçmeyin ve hiçbir koşulda bebeğin kafa derisini kurutacak başka bir sabun veya şampuana başvurmayın.
    • Göz yakmayan şampuanları bile gözüne kaçırmayın; belki göz yakmazlar ama alerji yapabilirler.
    • Bebeği yıkarken tırnaklarınızın kısa olmasına özen gösterin. Aksi takdirde cildinin çizilmesine yol açabilirsiniz.
    • Şampuan ve sabun artıklarından arınmasına özen göstererek iyice durulayın.

bebegimveben.com

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bunlara Dikkat Edin
    ellerine sağlık canım teşekkürler

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Bunlara Dikkat Edin

emeğine sağlık canım paylaşımın için teşekkürler

Bunlara Dikkat Edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazın beslenirken bunlara dikkat edin

Yazın beslenirken bunlara dikkat edin

• Kızartmalar, aşırı yağlı gıdalar, sakatatlar yerine ızgara, buğulama, haşlama olarak hazırlanmış, yağı alınmış etleri tercih ediniz. • Bağışıklık sistemi, zararlı maddeleri vücuttan uzaklaştırmada görevli Omega-3 yağ asitlerini içeren balığı haftada 2 kez tüketiniz. • Kışa göre tabaklarınızda ki yemek porsiyonlarını daha küçük tutunuz. • Kan şekerinin hızla yükselip, hızla...
  2. Klima Kullanırken Bunlara Dikkat Edin

Klima Kullanırken Bunlara Dikkat Edin

Üretici firmalar tarafından düzenlenen cazip kampanyalar sayesinde son yıllarda kullanımı giderek artan klimalar, bunaltıcı sıcaklara karşı serin bir yaz geçirilmesini sağlarken çok sayıda hastalığa da davetiye çıkarıyor. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalı öğretim Üyesi Prof. Dr. Barlas Aydoğan, kullanımı giderek yaygınlaşan klimaların solunum yollarının pek...
  3. Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

güzel kaş alan kuaförler en iyi kaş alan kuaför en güzel kuaför iyi kuaförler istanbul Benim size tavsiyem kaşınızı iyi bir kuaförde aldırın kendiniz almayın yoksa sonradan siz üzülürüsünüz:Dkendimden biliyorum:Ddersimi aldım artıkın kuaföre gidiyorum:DAma ben iyi kaş alırım diyorsanız o zaman bunlara dikkat edin:) Kaş almayı hafife almayın kaş şeklinizin ruhunuzu ve duygularınızı...
  4. Kaynananızla Tartışırken Bunlara Dikkat Edin...

Kaynananızla Tartışırken Bunlara Dikkat Edin...

Kaynana İle Tartışmak Kaynananızla Tartışırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Erkek arkadaşınız artık sizi ailesiyle tanıştırmaya karar verdi ya da evlendiniz ama kaynananızı pek fazla tanımıyorsunuz...O zaman kayınvalideniz olacak hanımla tartışırken bu konularda dikkatli olmada özen göstermelisiniz...Özellikle ilk izlenim çok önemlidir....Aman haa pot kırıp gözünden düşmeyin kaynananızın...
  5. Mobilya Seçerken Bunlara Dikkat Edin....

Mobilya Seçerken Bunlara Dikkat Edin....

Mobilya Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar Mobilya Neye Göre Seçilir Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı rahatlık ve huzur, kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilya ile elde edilebilir. Kötü bir mobilya, sebep olduğu sırt, adale, bel ve ayak ağrıları gibi zararları yanında psikolojik olarak da kişiyi rahatsız ve huzursuz...

Sayfayı Paylaş