gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Bunlarda Kamuflaj Ustası Hayvanlar

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Ben bu güne kadar kamuflajı bu kadar harika yapan bir tek hayvan biliyorum oda; bukalemunlar... Meğer Rabbim hayvanlara binbir çeşit özellik vermiş... İnsan oğlu böyle bir mükemmel uyumu yakalamak için günlerce boyanıyorda bu kadar mükemmel durmuyor...

Şüphesiz Sen en büyükkün Allah'ım...

[​IMG]<--- bu çok sevimli yaa =)

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

yaaa ALLAH'a hamdolsun...

$ul€ bunu beğendi.
Bunlarda Kamuflaj Ustası Hayvanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanlar da hayal kurar,işte bunlar da onların hayallerinden kesitler <<<

Hayvanlar da hayal kurar,işte bunlar da onların hayallerinden kesitler <<<

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ut ustası

Ut ustası

Rüyada ud ustasi görmek, üzüntü ve sikintiya nihayet verip feraha kavusmaya delildir. Bir rivayete göre de ud ustasi görmek, hüzün ve kedere ve sesli aglamaya isarettir.
  3. Mermer ustası ...

Mermer ustası ...

Bir zamanlar dağda, kızgın güneşin altında, mermer taşlarını yontmaktan bezmiş bir mermer yontucusu varmış. “Bu hayattan bıktım artık. Yontmak! Devamlı mermer yontmak... öldüm artık! Üstelik bir de bu güneş, hep bu yakıcı güneş! AH! Onun yerinde olmayı ne kadar çok isterdim, orada yükseklerde her şeye hakim olacaktım, ışınlarımla etrafı aydınlatacaktım.” Diye söylenir durur yontucu. Bir...
  4. Vaybe bu hayvanlar kamuflajı iyi beceriyorlar

Vaybe bu hayvanlar kamuflajı iyi beceriyorlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İnşaat Ustası - hahaha

İnşaat Ustası - hahaha

inşaat ustası nedir Büyükşehir Belediyesi Kuruluşlarından KİPTAŞ'ın Genel Müdür Yardımcısı Emin Batur'a, şantiyelerden birinde meydana gelen bir kaza sonunda kazaya maruz kalan duvarcı ustasının yazdığı tutanak: Gül gül öldüm... hahaha meleklerim sizlerde okuduğunuzda bana hak vereceksiniz... :piha::piha::piha: *İş kazası tutanağına planlama hatası diye yazmıştım. Bunu yeterli görmeyerek,...

Sayfayı Paylaş