gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunları Kim Sevmez

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Bunları Kim Sevmez
    Allahııım ne kadar tatlılar bunlar yaa... Ellerine sağlık canım, bayıldım inanılmaz şirinler.

Bunları Kim Sevmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunları kim giyer

bunları kim giyer

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Badem ezmesiyle yapılmış bunları kim yiyebilir ki:(

Badem ezmesiyle yapılmış bunları kim yiyebilir ki:(

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Allah (c.c) Kimleri Sevmez

Allah (c.c) Kimleri Sevmez

1- Allah yeryüzünde fesat çıkaranları –bozguncuları SEVMEZ: -O, iş başına geçti mi (ya da sırtını çevirip gitti mi) yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya, ekini ve nesli helak etmeye çaba harcar. Allah ise, bozgunculuğu-fesatçılığı sevmez. (BAKARA SURESİ / 205) -Yahudiler: "Allah'ın eli sıkıdır" dediler. Onların elleri bağlandı ve söylediklerinden dolayı lanetlendiler. Hayır; O'nun iki...
  4. Kim inanır bunlar peçeteliktir diye??

Kim inanır bunlar peçeteliktir diye??

Melekler ben inanmadım :) Ama biraz daha dikkatli bakınca inanmak zorunda kaldım.Maharetli eller değince sıradan peçetelik bile olur nobel ödüllü peçetelik buyrun :)
  5. Fırında Ispanaklı Hamsi Tarifi Hamsiyi Kim Sevmez

Fırında Ispanaklı Hamsi Tarifi Hamsiyi Kim Sevmez

ıspanaklı hamsi fırında hamsi Ispanaklı börek, ıspanak çorbası, yemeği oluyor da ıspanaklı hamsi neden olmasın melekler :) Hem hamsiyi seviyor hem de ıspanaktan vazgeçemiyorsanız işte size ikisi bir arada bir lezzet: fırında ıspanaklı hamsi tarifi. Buyrun malzemeler.. :) Fırında Ispanaklı Hamsi 800 gr hamsi 500 gr ıspanak 2 adet soğan 1 çay bardağı mısır unu 3 adet yumurta 2 çorba...

Sayfayı Paylaş