gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

burası yeryüzünün cenneti olmalı

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

burası yeryüzünün cenneti olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayır hayır burası cennet değil çin köyü :))

hayır hayır burası cennet değil çin köyü :))

çin köyleri cin köyü çin köy çinli köy
  2. Cennet

Cennet

cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı-pazara; Cennete girdiğini görmek sevincç ve sürura ermeye, hayır ve berekete, nimet ve güzel rızka nail olmaya, Cennette olduğunu ve oranın meyvelerinden yediğini,, ırmaklarında yüzdüğünü ve gölgesinde oturduğunu görmek salih amellerin güzel sonuçlarını almaya, mutlu evliliğe ve hayırlı evladlara nail...
  3. Yeryüzü meleği!!

Yeryüzü meleği!!

yeryüzü melekleri Yeryüzü meleği' diyor annem bana Kanatlarım incecik, kırılgan.. Çırparken yoruluyorum Bütün gün köşemde oturuşum işte bundan! Sabahların yaşam kokan havasını odama almak Pencereyi açmak yasak.. Yasak koşmak, ağlamak, koklamak.. Üzülmek yasak! Şekerlemeler dilimde erimez, Gözümde kalır benim Bedenim denizi özler..vazgeçerim Karlara bulanmak isterim, Bulutları, sırtım çimende...
  4. Yeryüzündeki Irklar

Yeryüzündeki Irklar

ırklar, ırkların oluşumu, ırk nedir, ırk bilimi, ırkların kökeni, ırkların özellikleri, ırkların ortaya çıkışı Dünya üzerindeki ırklar nelerdir? Hangi ırktan ne kadar insan vardır. Irkların kökeni neye dayanır ve bu ırklar birbirinden nasıl ayırt edilir? Tüm bu soruların cevabını aşağıdaki yazıdan alabilirsiniz. Irk, insan türünün belli başlı ve devamlı çeşitlerini tanımlamak için...

Sayfayı Paylaş