Burçların 2011 Yılındaki En Şanslı Günleri

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Burçların 2011 Yılındaki En Şanslı Günleri
burçların şanslı günleri şanslı günlerim burçlar 2011 en burçlar 2011 nisan
2011 yılında burçların en şenslı günleri hangileriymiş bakalım kızlar :tik:

burclar-4626.jpg

Koç
7 Ocak- 4 Şubat eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
16 Ocak -23 Şubat ve 1 Mart - 27 Mart, tarihlerinde, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi konularda...
5 Nisan - 16 Mayıs tarihlerinde, ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
16 Mayıs-10 Haziran arasında kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
10 Haziran - 4 Temmuz ve 21 Haziran- 3 Ağustos tarihlerinde, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda...
28 Temmuz-21 Ağustos ve 19 Eylül -11 Kasım arasında, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda....
16 Eylül- 9 Ekim arasında ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda, şansınız yükseliyor.

Boğa
1-7 Ocak ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
5 Şubat- 3 Mart eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konular...
27 Mart- 21 Nisan sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar...
16 Mayıs- 10 Haziran ve 11 Mayıs- 21 Haziran arasında, ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda ...
10 Haziran- 4 Temmuz arasında kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
4 -28 Temmuz arasında kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda...
22 Ağustos- 16 Eylül arasında, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
9 Ekim- 3 Kasım arasında ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
27 Kasım-20 Aralık eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda şansınız yükseliyor...

İkizler
7 Ocak- 4 Şubat ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
16 Ocak -23 Şubat ve 3 Mart-27 Mart tarihlerinde, eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
3 Nisan - 16 Mayıs tarihlerinde, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi alanlarda...
10 Haziran - 4 Temmuz ve 21 Haziran- 3 Ağustos tarihlerinde, ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
4 Temmuz-28 Temmuz arasında kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
28 Temmuz-21 Ağustos ve 19 Eylül -11 Kasım arasında, kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda şansınız yükseliyor.
16 Eylül- 9 Ekim arasında, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda, şansınız yükseliyor.

Yengeç
1-7 Ocak tarihlerinde, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
5 Şubat- 3 Mart ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
27 Mart- 21 Nisan eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
16 Mayıs- 10 Haziran ve 11 Mayıs- 21 Haziran arasında, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklarla ilgili konularda...
4 -28 Temmuz arasında ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
28 Temmuz-21 Ağustos arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
22 Ağustos- 16 Eylül arasında, kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda...
9 Ekim- 3 Kasım arasında aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda ...
27 Kasım-20 Aralık gibi ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda, şansınız yükseliyor.

Aslan
7 Ocak- 4 Şubat aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
16 Ocak -23 Şubat ve 3 Mart-27 Mart ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
3 Nisan - 16 Mayıs tarihlerinde, eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
10 Haziran - 4 Temmuz ve 21 Haziran- 3 Ağustos tarihlerinde, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi alanlarda...
28 Temmuz-21 Ağustos ve 19 Eylül -11 Kasım arasında, ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik cesaret gerektiren alanlarda...
21 Ağustos- 15 Eylül kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
16 Eylül- 9 Ekim arasında, kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda şansınız yükseliyor.

Başak
1-7 Ocak arasında, kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar, anlaşma ve iletişim gerektiren alanlarda...
5 Şubat- 3 Mart aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili konularda...
27 Mart- 21 Nisan ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
16 Mayıs- 10 Haziran ve 11 Mayıs- 21 Haziran arasında,eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
4 -28 Temmuz arasında sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklarla ilgili alanlarda...
22 Ağustos- 16 Eylül arasında ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik cesaret gerektiren alanlarda...
15 Eylül -9 Ekim arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
9 Ekim- 3 Kasım arasında kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar, anlaşma ve iletişim gerektiren alanlarda...
27 Kasım-20 Aralık aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili konularda şansınız yükseliyor...

Terazi
1-7 Ocak kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
7 Ocak- 4 Şubat eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda..

16 Ocak -23 Şubat ve 1 Mart - 27 Mart, tarihlerinde, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
5 Nisan - 16 Mayıs tarihlerinde, ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
10 Haziran - 4 Temmuz ve 21 Haziran- 3 Ağustos tarihlerinde, seyahatler, eğitim, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
28 Temmuz-21 Ağustos ve 19 Eylül -11 Kasım arasında, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklarla ilgili konularda...
16 Eylül- 9 Ekim arasında ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
9 Ekim- 1 Kasım kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda şansınız yükseliyor.

Akrep
1-7 Ocak ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
5 Şubat- 3 Mart eğitim, kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda...
27 Mart- 21 Nisan aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
10 Haziran- 4 Temmuz arasında başkalarından beklediğiniz destekler ve ortaklaşa gelirlerinizle ilgili konularda...
4 -28 Temmuz arasında seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
22 Ağustos- 16 Eylül arasında, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar konusunda..
9 Ekim- 3 Kasım arasında ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik cesaret gerektiren alanlarda...
1 Kasım-26 Kasım arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
27 Kasım-20 Aralık eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda şansınız yükseliyor...

Yay
7 Ocak- 4 Şubat ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
3 Şubat- 1 Mart arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
16 Ocak -23 Şubat ve 3 Mart-27 Mart tarihlerinde, kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda...
3 Nisan - 16 Mayıs tarihlerinde, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
10 Haziran - 4 Temmuz ve 21 Haziran- 3 Ağustos tarihlerinde, ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
4 Temmuz-28 Temmuz arasında ortaklaşa gelirler ve başkalarından beklediğiniz destekler gibi konularda...
28 Temmuz-21 Ağustos ve 19 Eylül -11 Kasım arasında, eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
16 Eylül- 9 Ekim arasında, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi alanlarda, şansınız yükseliyor.

Oğlak
1-7 Ocak tarihlerinde, eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
5 Şubat- 3 Mart ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlar.
3 Mart- 27 Mart arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda,
27 Mart- 21 Nisan arasında kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda...
16 Mayıs- 10 Haziran ve 11 Mayıs- 21 Haziran arasında, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
4 -28 Temmuz, 28 Temmuz-21 Ağustos arasında, ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
22 Ağustos- 16 Eylül arasında eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
9 Ekim- 3 Kasım arasında sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklarla ilgili alanlarda...
27 Kasım-20 Aralık kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
20 Aralık- 31 Aralık arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda,şansınız yükseliyor.

Kova
7 Ocak- 4 Şubat sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi alanlarda...
16 Ocak -23 Şubat ve 3 Mart-27 Mart ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik cesaret gerektiren alanlarda...
27 Mart- 21 Nisan arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
3 Nisan - 16 Mayıs tarihlerinde, kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda...
10 Haziran -4 Temmuz ve 21 Haziran- 3 Ağustos tarihlerinde, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda....
28 Temmuz-21 Ağustos ve 19 Eylül -11 Kasım arasında, ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
21 Ağustos- 15 Eylül ortaklaşa gelirler ve başkalarından beklediğiniz destekler gibi konularda...
16 Eylül- 9 Ekim arasında, eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim
gibi konulardaşansınız yükseliyor.

Balık
1-7 Ocak arasında,eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda
5 Şubat- 3 Mart arasında, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklar gibi alanlarda...
27 Mart- 21 Nisan ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik cesaret gerektiren alanlarda...
23 Nisan- 16 Mayıs arasında, kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
16 Mayıs- 10 Haziran ve 11 Mayıs- 21 Haziran arasında,kısa yolculuklar, eğitim, yakın çevre, akrabalar, anlaşma ve iletişim gerektiren alanlarda...
4 -28 Temmuz arasında, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili konularda aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili konularda...
22 Ağustos- 16 Eylül arasında ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
15 Eylül -9 Ekim arasında, ortaklaşa gelirler ve başkalarından beklediğiniz destekler konusunda...

9 Ekim- 3 Kasım arasında, eğitim, seyahat, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
27 Kasım-20 Aralık sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklarla ilgili alanlarda, şansınız yükseliyor.

Yazan: Astrolog Ümran Ensari

doğru olabilceğini sanmıyorum olursa iyi olur gerçi :D

Terazi
1-7 Ocak kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda...
7 Ocak- 4 Şubat eğitim, yakın çevre, akrabalar ve iletişim gerektiren alanlarda..

16 Ocak -23 Şubat ve 1 Mart - 27 Mart, tarihlerinde, aşk hayatı, yaratıcı yetenekler, çocuklar ve mutlulukla ilgili alanlarda...
5 Nisan - 16 Mayıs tarihlerinde, ortaklıklar ve ikili ilişkiler gibi konularda...
10 Haziran - 4 Temmuz ve 21 Haziran- 3 Ağustos tarihlerinde, seyahatler, eğitim, yabancı ülkeler, kişisel gelişim gibi konularda...
28 Temmuz-21 Ağustos ve 19 Eylül -11 Kasım arasında, sosyal ortamlar, grup etkinlikleri ve dostluklarla ilgili konularda...
16 Eylül- 9 Ekim arasında ilişkileriniz, kişisel girişimleriniz, fizikselenerjinizi arttıran, çekicilik ve cesaret gerektiren alanlarda...
9 Ekim- 1 Kasım kişisel gelirlerinizi ve maddi birikimlerinizi ilgilendiren konularda şansınız yükseliyor.

teşekkürler canım:)

Geri