gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Burnu açık bot modelleri 2011

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

burnu açık bot 2011 bot modelleri burnu açık botlar 2011 acık modelleri Henüz yaz aylarına tam girmesekte şimdiden 2011 kış modası belli olmaya başladı işte bunlardan biri olan burnu açık çizme ve bot modelleri.Yağmurlu havalarda giyilmesi sakıncalı olsada güzel havalarda sizin için şık bir alternatif olacaktır.İşte burnu açık yarım bot modellerinden sizler için seçmiş olduklarım [​IMG][​IMG][​IMG]

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    harika siyahlar var tşkler mawişimm :D

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Pek hoşlanmadım açıkçası gördüm bunlardan ama hoşuma gitmediler..

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aslında hoşlar ama her ayağa gitmiyor maalesef bunlar ayrıca kışın soguk olursa zaten karda giyilmez bunlarda hava sogukken giyilse bayanların bacaklarından baslayp heryeri donar :D

5. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş buluyorum bunları :)

6. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş duruyorlar ama nedense ben pek ısınamadım bu tarzlara:)

Burnu açık bot modelleri 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2009 kış sezonunda burnu açık botlar moda

2009 kış sezonunda burnu açık botlar moda

botlar Kışın ayakları ısıtsın diye giyilen bot, yeni görevinde, yaz koleksiyonlarında şıklık uğruna burnu açık şekilde karşımıza çıkıyor. Burnu açık botlar yeni trend. Ancak giymenin bir takım zorlukları var. Pedikürsüz ve ojesiz bu botları giymek, çıkış amacına bir kere çok ters düşüyor. Ayrıca çorapsız bu kadar kapalı bir ayakkabının terledikten sonra vurmaması da mümkün değil. Ama moda...
  2. 2011 Muks Bot Modelleri

2011 Muks Bot Modelleri

muks botlar 2011 Muks botları Glam Rock Collections adı altında yer alıyor.Kanadanın yerlileri tarafından giyilen ve aynı zamanda yerlilerin el işlemeleri ile oluşan bu botlar bir çok ünlününde tercihleri arasında yer alıyor. Farklı el işlemeleri ,süet ,deri,kürk ve değişik renklere sahip olan Muks botların 2011 modelleri...
  3. 2011 Ugg Bot Modelleri

2011 Ugg Bot Modelleri

Son yıllarda ortalığı kasıp kavuran UGG botlar, yaz kış giyilebilme özellikleriyle hem bir ilki, hem de tüm dünyayı saran bir moda yarattı.
  4. Burnu Açık Topuklu Ayakkabı Modelleri

Burnu Açık Topuklu Ayakkabı Modelleri

açık ayakkabı modelleri açık topuklu ayakkabı modelleri burnu topuklu ayakkabılar Son zamanlarda bütün bayanların oldukça beğendiği ayakkabı modelleri arasında yer alan burnu açık ayakkabılar tüm markaların reyonlarında da sıklıkla gördüğümüz modellerden...İşte 2011'in burnu açık ayakkabı modelleri işte bu üstteki benim favorim =))
  5. 2015 BURNU AÇIK BOT MODELLERİ

2015 BURNU AÇIK BOT MODELLERİ

2015 en şık burnu açık bot modelleri,2015 burnu açık bayan bot modelleri,en güzel burnu açık bot modelleri,son moda 2015 burnu açık bot modelleri,2015 burnu açık bot modelleri hakkında bilgiler Burnu açık botlar, kış sezonunun en dikkat çekici ayakkabı trendleri arasında yer alıyor. Özellikle yağışın olmadığı günlerde tercih edilebilecek burnu açık botlar ara mevsimler için şık ve güzel bir...

Sayfayı Paylaş