gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

burun şampiyonu

Konu, 'Guinnes Rekorları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

guinness rekorlar kitabı [​IMG]
    Artvinli Mehmet Özyürek, 8.8 santimetre uzunluğundaki burnuyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdiği ilk günlerde gördüğü ilgiyi bulamamaktan şikayet ediyor.

Artvinli Mehmet Özyürek, 8.8 santimetre uzunluğundaki burnuyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdiği ilk günlerde gördüğü ilgiyi bulamamaktan şikayet ediyor. Rize'de yayın yapan yerel televizyon kanalının 1997 ve 2000 yıllarında düzenlediği Uluslararası Altın Burun Şampiyonası'nda, 8.8 santimetre uzunluğundaki burnuyla üst üste birinci olan ve Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Mehmet Özyürek, AA muhabirine, beklediği ilgiyi göremediğinden yakındı.

Dünya burun şampiyonu olduktan sonra birçok reklâm şirketi ile televizyondan dizi teklifi geldiğini, bu tekliflerin sadece sözde kaldığını belirten Özyürek, şöyle dedi: ''İtalyan bir telefon şirketinin kontör reklamında oynadım. Bir burun damlasının tanıtım filminde de rol aldım. Hülya Avşar başta olmak üzere Gülben Ergen, Deniz Akkaya, Hande Ataizi, Cem Davran, Reha Muhtar, Bay Kubidik, Hakan Aygün, Gülgün Feyman gibi isimlerin televizyon programlarına katıldım. Ayrıca, 2005 yılında Güney Kore Devlet Televizyonu KBS muhabirleri Young Jin Han ile kameraman Shin Jung Hyun yaşantımla ilgili bir belgesel hazırlamak üzere Artvin'e geldi. Yani burnum dünya televizyonlarına belgesel oldu, ancak bugünlerde kayda değer bir ilgi göremiyorum.''

''ÇOK SIKINTI ÇEKTİM, AİLE HAYATIM BOZULDU'' Çevresindeki kişilerin kendisini meşhur ve zengin biri sandığını ifade eden Özyürek, ''Ama maalesef geçimimi emekli maaşımla sağlıyorum'' diye konuştu. Bir devlet kuruluşundan 1999 yılında emekli olduğunu, 27 yıllık çalışmasına karşılık gelen emekli ikramiyesini de dolandırıcılara kaptırdığını belirten Özyürek, şunları söyledi: ''İkramiye tutarımı, kendisini bir parti genel başkanının ekonomi danışmanı gibi tanıtan bir dolandırıcıya verdim. Oğlumu, bir bankada kadrolu işe koyacağını söylemişti. Parayı verdikten sonra kendisine bir daha ulaşamadım. Bu süreçten sonra bunalıma girdim. Çok sıkıntı çektim, aile hayatım bozuldu.'' Özyürek, bir dizi filmde oynamak istediğini söyledi

2. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

burun şampiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bay şampiyon

Bay şampiyon

ABD'nin yetiştirdiği en iyi vücut şampiyonlarından biri olan Lee Haney, uluslararası şampiyonalarda tam 32 birincilik kazandı. 20 yıllık kariyerinde başardığı bu inanılmaz zaferlerle Guinness Rekorlar Kitabı'na giren Haney, 1966'da sporu bıraktı. Rakipsiz olmaktan yakınan Haney'ın yerel organizasyonlarda da 28 şampiyonluğu bulunuyor. Haney'ın yetiştirdiği sporcular da ABD ve Avrupa'da birçok...
  2. Diziler Şikayet Şampiyonu

Diziler Şikayet Şampiyonu

İzleyiciler, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) İletişim Merkezini, geçen yıl, en fazla yerli dizileri şikayet etmek için aradı. Dizilerdeki şiddet ile sigara ve alkol kullanımı görüntülerinin fazla olması, şikayetçi olunan konuların başında geliyor. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, 2007 yılında, RTÜK’ün 444 1 178 numaralı iletişim merkezine, vatandaşlardan rekor düzeyle başvuru...
  3. Şampiyon Hersekli

Şampiyon Hersekli

şampiyon hersekli istanbul kırklareli otobüs saatleri kırklareli otobüs saatleri metin hersekli Firma: Şampiyon Hersekli Firma Gerçek Adı: Şampiyon Hersekli İthalat Turizm Ltd. Şti Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Metin Hersekli Genel Müdür: Atagün Ünsal Merkez Adresi: Babaeski Yolu 1.Km. Total Benzinliği Kat.1 / Kırklareli İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 30 15 Tel 2: - Faks: (212) 658...
  4. İstanbul'da zam şampiyonu salatalık

İstanbul'da zam şampiyonu salatalık

İ stanbul'da geçen ay fiyatı en fazla artan ürün salatalık oldu. İstanbul Ticaret Odası (İTO), 2009 Ocak ayında ve yıllık bazda İstanbul'da perakende fiyatları en fazla artan ve azalan maddeleri, fiyat ve artış oranlarıyla birlikte açıkladı. Ocak ayında fiyatlarında artış görülen madde sayısı 81 oldu. Geçen ay gıda harcamaları grubunda yer alan salatalık yüzde 26.83 oranıyla fiyatı en...
  5. Fenerbahçe şampiyon

Fenerbahçe şampiyon

fenerbahçe, şampiyonluk, süper lig, lig şampiyonu kim gözatalım arkadaşlar Ligin son haftasına lider giren Fenerbahçe, Sivasspor deplasmanında 4-3 kazanarak şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-lacivertliler, 82 puanla ligi tamamlayan Trabzonspor'u averajla geçerek şampiyonluk ipini göğüsledi ve 18. kez mutlu sona ulaştı. Ötee yandan kaptan Alex de Souza da 28 golle gol krallığına uzandı....

Sayfayı Paylaş