gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

büşraşit<3 hayallerim..geleceğim..herşeyim!

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

olamazdı..hayaldi sadece,rüyaydı;seninle olmak,biz olmak..elni tutmak senin,seni yaşamak doyasıya..9 aylık hikayemizde bana ömürler yaşattın birtanem! beni ben yaptın,beni sen yaptın! ağladık kaç kere göz göze..doyamadık sarıldık sarıldık saatlerce birbirmize..bağırdık tartıştık yıprandık..herşeyin stresini birlikte tattık..dost olduk anne olduk baba olduk birbirimize..hayallerimiz var BİRtanem :) inşallah hepsi tek tek olacak..evimizde,odamızda,aynı yorganı paylaşırken kokularımız birbirine karışacak..nefeslerimizi omuzumuzda hissederken defalarca aşık olacağız birbirimize..sana DELİLER gibi aşığım canım kurbağam benim! :) her geçen gün daha da daha da artıyor sığmıyor bedenime taşıyor benden..bana bakan herkes bende seni görüyor birtanem..

ßeLeN bunu beğendi.
büşraşit<3 hayallerim..geleceğim..herşeyim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Günde 3 Kilo

3 Günde 3 Kilo

3 GÜNDE 3 KİLO Diyet Hedefi: 3 günde 3 kilo vermek. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ içeriyor. BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 1. GÜN Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su...
  2. 3 günde 3 kilo

3 günde 3 kilo

Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil! Moral bozucu biliyoruz! Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu...
  3. 3 şarkıcı 3 yorum

3 şarkıcı 3 yorum

haydiii herkezcikleriii bekliyorumm gelmeyene küzüyorum ona göreee heee....:nur: ben ba$Liyim arkada$Lar.. $imdi 3 $arkIcI soylicem sizde onlarin hakkinda ne du$undugunuzu alttaki meliş mustafa ceceli,sezen aksu,soner sarıkadayı hakkında ne düşünüyorsunn tatlım....

Sayfayı Paylaş