gebe
  1. Selin55

Selin55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

büyü yapildigi nasil anlasilir ? ne yapmam gerekli ?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında Selin55 tarafından paylaşıldı.

süphelendigim bi durum var & cok acil yardima ihtiyacim var birine büyü yapildigini düsündügümüzde ne yapmamiz gerekli? ama o kisinin haberi olmadan. onun icin dualar sureler okuyabilirmiyim? faydali olurmu? hangi sureleri okumam gerekli ? yardimci olursaniz cok sevinirim:(

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

tuvalete ters oturmalı dıye duymustum canım

3. defne defne

defne defne Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    2.366
    Ödül Puanları:
    113
    canım bolbol duaet başka yapıcak bişey yok felak ve nas surelerini oku üfle heryere suya oku içir.rabbim acil şifa versin inşallah.böyle kötü birşeyi yapanıda yapmaya niyetedenide allaha havaleet.

4. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    bol bol felak ve nas suresi oku Allah'a sığın ona havale et yapılmışsada.

defne defne bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Ayetel kürsiyi unutmayalım .Ayetel kürsi+fela+nas sureleri iyi gelirmiş 1 de deniz üzerinden geçmek (gemi ,sandal,kayık v.s. gibi) duymuştum

6. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    kime ne büyüsü yapıdığını kimse anlayamaz ki canım sende belirtmemişsin tabi belki senin için mahrem de olabilir ama yuva bozmak mı geçimsizlik mi nedir yani.böyle bir durumda allaha sığınmaktan başka yapılacak bir şey yok sanırım.ne büyüsü yapılmış ki haniona göre sureler ayetler tabiki
    vardır.yapanıda allah ıslah etsin diye dua etmek de çözüm olabilir

büyü yapildigi nasil anlasilir ? ne yapmam gerekli ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyü

Büyü

Bakınız; Sihir / Sihirbaz.Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çok dikkatli olmak gereklidir. Rüyayı gören kişinin içinden yıkanmak gelmiyorsa büyü rüyası uyarı olarak alınmalıdır. Rüyada büyü görmek, yolsuzluga isarettir. Kendini birisine begendirmek maksadi ile...
  2. Kader/Kismet nasil anlasilir ...??

Kader/Kismet nasil anlasilir ...??

hayırlı kısmet için dua kaderi değiştiren dua hayırlı kısmet nasıl anlaşılır duası kısmetin kapalı olduğu nasıl anlaşılır Merhaba Canim, benim sorum belki biraz komik gelecek ama, coktandir bir celiski icerisindeyim... Simdi canim, elbetteki Kader Kismet denilen birsey var. Ama bunu bizler nasil anlayacagiz... Mesela : bekar olanlar, hayatlarina giren erkegi/kizi yada girmek isteyeni,...
  3. kilo vermek istiyorum ne yapmam gerekli

kilo vermek istiyorum ne yapmam gerekli

haftada 3 kilo vermek istiyorum ne yapmalyım
  4. Büyü Bozan Ayetler Nelerdir?

Büyü Bozan Ayetler Nelerdir?

büyü bozan ayetler, büyüden kurtulmak için ayetler, büyünün bozulması için okunacak dualar Büyüden kurtulmak için okunması gerekn ayet bilgileri ve büyünün etkisinden kurtulmak için okunacak dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Bu iki sûre BÜYÜ’ye, sihre, manyetizmaya ve kişinin iradesini zorlayan dış etkenlere karşı en önemli silâhlardan biridir. Efendimiz’e yapılan büyüye karşı...
  5. Büyü çeşitleri nelerdir?

Büyü çeşitleri nelerdir?

Asur ve Babil uygarlıklarında ak büyü ve kara büyü'nün ayrımı net olarak yapılmıştı; M.Ö.. 1800 yılında Kral Hammurabi Kara Büyüyü yasaklamış, uymayanları ölümle cezalandırmıştı. Ak Büyü Ak Büyü olumlu, iyiliğe yönelik, şifacı bir büyü türü olarak adlandırılır. Ak Büyü ile Kara Büyü arasındaki farklılıklar sadece niyet, amaç ve formüllerle belirlenmemektedir; bu iki büyü türünde kullanılan...

Sayfayı Paylaş