Büyümek İstemiyorum

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Büyümek İstemiyorum
Tamamen kendi içimden gelenleri yazdım umarım begenirsiniz.

Büyümek İstemiyorum

Zaman ne çabuk geçiyor bunu farkettim.Daha dün gibiydi herşey okula yeni başladıgım gün,şimdi ise kocaman bir kız olmuşum.BÜYÜMÜŞÜM.
Geçmez dedigim zaman su gibi akıp geçmiş,geçiyor hala.
2 yıl öce hep büyümeyi hayal ederdim ah bir 18 yaşıma girsem ,zaman hemen geçse diye düşünüp dururdum. 18 yaşımda degilim ama olmakta istemiyorum bu saatten sonra.Çünkü bazen bakıyorumda 18 yaşına girdikten sonra hemen 19,20,21 yaşına geliyor insan.Yaşlanmaktan mı korkuyorsun diyeceksiniz ama yaşlanmak degil korkum.Omuzlarımdaki yükün fazlalaşması,ya taşıyamazsam,ya oldugum gibi kalırsam diye korkuyorum.
Her ne kadar çok fazla büyümemiş olsamda ben geri çocukluğuma,bebekligime dönmek istiyorum.
Aslında her yaşın ayrı bir güzelligi var der annem ama bu yaşım eminim ki hayatımın en güzel dönemi.
Tam gerçek hayatla,Çocuklugun dönüm noktası benim için.
Çünkü şimdi çocukluğuma baktıgımda çocukça oyunlarla dolu hayatım.Geleceğe baktıgımda ise gerçek hayat var.
Ne kadar büyümek istemesemde öyle yada böyle büyüyecegim farkındayım.
Umarım büyüdükçe keşke yapsaydım dedigim hiç bir şey olmaz hayatımda ve hayat bana taşıyamayacağım bir yükü sermez omuzlarıma.

Kar_Tanesi

Son düzenleme:
Cevap: Büyümek İstemiyorum

süper olmuş canım benim bitanesin.. inana bu duyguların hepsini bende hissediyorum.. küçükken bir büyüsem yaa derdim ablalara imrenirdim.. büyüdüm ki büyümenin hiç bi güzelliği yokmuş ama hayatın kanunları bunlar doğup büyüycez.. ene önemlisi deidğin gibi arkamızda keşke deidğimiz şeyler bırakmamak her anımızı dolu dolu yaşamak her yaşın güzelliği olduğunu bilmek ben lise yıllarımdaki yaşımı özlüyorum ama 22 yaşındayım bu yaşımda çok güzel bu yaşımıda özliycem o yüzden bu günün tadını çıkarmalıyım diyorum kendi kendime.. hayat ne yarındır ne gelecektir hayat bugündür..

insanların oldukları anın değerini bilmeemsinin tek nedeni bu geçmişe üzülüp keşke diyorlar yarınımız ne olucak kaygısı insana bulunduğu anın değerini bildirmiyo..
umarım her şey hayatta gönlünce olur.. çok güzle bir yaştasın.. yaşadığının anın keyfini çıkar... çünkü bir daha bu yaşta hiç olmuycaksın bu anı hiç yaşamıycaksın değerini bil.. seni çok öpüyorum bu güzel yazından dolayıda tebrik ediyorum:):kiss:

Geri