gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buzlu dekorasyon...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Buzlu dekorasyon... İç ve dış mekanlarda, süslemeden dekorasyona, düşlediğiniz her noktada çağdaş tasarımlar yaratabileceğiniz buzlu cam; otel salonları, ofis, lokanta, bar, havuz kenarları gibi ortamlarda estetik zenginlikler yaratır.
    Evin oda ve salon kapılarında koridor gibi loş bölümlerde kullanıldığında aydınlığı yok etmeden çekici, gözlerden uzak bir ortam yaratır. Özel işlemle ısı ve darbelere karşı sertleştirilerek direnci arttırılmış buzlu camlar, kapılarda, merdiven ve balkon korkuluklarında, banyo ve duş paravanlarında kullanılabilir. Buzlu cam beyaz, bronz ve füme renkleri mevcuttur. Ağırlıklı olarak bronz ve beyaz kullanılır.

Buzlu telli cam
    Buzlu telli cam, güvenlik faktörünün önem kazandığı ve ışık geçirgenliğine gerek duyulan yüzeylerde uygulanır. Üretim sırasında buzlu camların içine tel konularak elde edilir. Darbeyle veya sıcak etkisiyle çatladığında parçalar halinde dağılmadığından yaralanmaların önlenmesi ve yangın alev ve dumanın başka bölgelere yayılmasını geciktirmesi açısından yararlı bir üründür.

Buzlu dekorasyon... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzlu Yola Tuz Atılması

Buzlu Yola Tuz Atılması

Buzlu Yola Tuz Atılması Kışın çok kar yağışı alan bir bölgede yaşıyorsanız, karayolları görevlilerinin yollardaki buzlanmayı gidermek için tuzu kullandıklarını görmüşsünüzdür. Ancak tuz aynı zamanda dondurma yapımında da kullanılmaktadır. Peki ama tuz, bu iki ters gibi görülen işlevi nasıl becermektedir? Herkesin sandığının aksine tuz suyun içinde şekerin eridiği gibi erimez. Tuz buzun...
  2. Gülşah Buzlu - Alerjim Var

Gülşah Buzlu - Alerjim Var

Emek verdim aşkım uğruna Çok sabrettim Bütün servetim sana sunduğum tertemiz kalbim Yanılmışım yine yanmışım aldanmışım Büyük aşkımın karşılığında aldatılmışım Aslında bende kabahatin büyük Nerden bilirim ki huyunu Seni sevdim hiç düşünmedim hiç çok hain olduğunu x 2 [Nakarat] Alerjim var sana alerjim var Doktorum yasakladı alerjim var Sevginin en hain yüzünü öğrettin Uzak dur benden, sana...
  3. Buzlu kahve içmeyin

Buzlu kahve içmeyin

Kahveye çok seven biri olarak beni uyandıran, zinde tutan içeçek olarak biliyorum .Bağımlılık,selülit falan gibi etkileri var derken şimdide müthiş kalorili olduğunu öğrendim ama buzlu kahvenin. Buzlu kahve kalori tuzağı Mükellef bir yemekten daha kalorili... Dünya Kanser Araştırma Fonu (WCRF) adlı kanserle mücadele kuruluşu, sayıları giderek artan zincir kahve salonlarında satılan...
  4. Alkollü Buzlu Çay

Alkollü Buzlu Çay

MALZEMELER 3 Adet Portakal 2 Adet Limon 200 ml Rom 1 itre Su 4 Su Bardağı Çay HAZIRLANIŞI Limonları ve portakalları sıkın. 4 su bardağı kadar koyu çay demleyin.Süzüp soğutun. Meyve sularını rom ile birlikte karıştırın. Çayı ilave edin. Buz ekleyerek servis yapın.
  5. Buzlu kakao denediniz mi?

Buzlu kakao denediniz mi?

Meleklerim son bir haftadır yeni içecekler arayışındaydım eşim de ben de severiz farklı tatları. Denediğim ve bu gün misafirlerime ikram ettiğim çok beğenilen buzlu kakao tarifini sizlerin beğenisine sunuyorum meleklerim. Kesinlikle denemelisiniz ben soğuk kahve tarzı şeyleri pek sevmem derken buna bayıldım :D:D nefis cappuccino ikram ettiğinizde misafirlerinizin yüzünde oluşan mutluluk...

Sayfayı Paylaş