gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çağlayan Topaloğlu Beddua Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Çağlayan Topaloğlu Beddua şarkı sözleri Çağlayan Topaloğlu Beddua şarkısı sözleri

Türkücü Mustafa Topaloğlu'nun kendisi gibi müzisyen oğlu Çağlayan Topaloğlu'nun seslendirdiği Beddua adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler:)

Nasıl bir acıdır bu içime hapsolan
    Geçiyor seneler geçmiyor gönlüme yazılan
    Yüzüme bakmıyor kurduğum hayaller
    Cevabı vermiyor sensiz kalan cümleler
    Yazık zamana yazık
    Kalbime yazık
    Her yanım senindi parçalandım
    Kokun sinmiş bana
    Bırakmıyor daha
    Nasıl kıydın aşka çözemiyorum
    Biraz acı biraz keder
    Yaşadığım her şeye değer
    Sanma ki sarar seni benim gibi vefasız eller
    Dayanıyor yürek buna
    Hasretin zor olsa da
    Gidiyorum şimdi ama
    Korkma sakın yok sana beddua
    Duacınım her zaman

Çağlayan Topaloğlu Beddua Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çağlayan Topaloğlu Üzülürüm şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Üzülürüm şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Üzülürüm şarkı sözü istiyorum sizden konusunu açarsanız çok sevinirim :)
  2. Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkı sözü Selam kızlar sizden Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkı sözlerini istiyoruz
  3. Çağlayan Topaloğlu Beddua şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Beddua şarkı sözü

Çağlayan Topaloğlu Beddua şarkı sözü - Merhaba arkadaşlar Çağlayan Topaloğlu Beddua şarkı sözlerini de yazarsanız mutlu olurum.
  4. Çağlayan Topaloğlu Üzülürüm Şarkısının Sözleri

Çağlayan Topaloğlu Üzülürüm Şarkısının Sözleri

Çağlayan Topaloğlu Üzülürüm şarkı sözleri Çağlayan Topaloğlu Üzülürüm şarkısı sözü Şu sıralar Survivor yarışmasında keyifle takip ettiğimiz Mustafa Topaloğlu'nun şarkıcı oğlu Çağlayan Topaloğlu'nun seslendirdiği Üzülürüm şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Dileğim mutlu ol Yerinde huzurlu ol Koymadım yerine kimseyi Bir de bana sor İçim rahat beddua etmedim kin gütmedim...
  5. Çağlayan Topaloğlu Nazik Şarkısının Sözleri Burada

Çağlayan Topaloğlu Nazik Şarkısının Sözleri Burada

Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkı sözleri Çağlayan Topaloğlu Nazik şarkısı sözü Uzaylı türkücü Mustafa Topaloğlu'nun şarkıcı oğlu Çağlayan Topaloğlu'nun seslendirdiği Nazik şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Yakıyor bu kız beni yakıyor Ah benim içimi yakıyor Orda burda kıvırıp kıvırıp bana nispet çalım atıyor Elinden gelenni ardına koyma demeli Kız seni nazik ısırıp...

Sayfayı Paylaş