gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çalınan cep telefonu nasıl bulunur yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben bugün cep telefonumu çaldırdım öfkeden çıldıracam , ya nasıl bulunur bu telefon ne yapmam lazım ;((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Eğer telefonunuzu kaybettiyseniz; İlk iş olarak fazla vakit kaybetmeden karakola gidin ve tutanak tutturun. Hemen ardından savcılığa başvurun. Böylelikle adli süreci başlatmış olursunuz.
    Telefonunuzun IMEI numarasını bir kenara not edin. Çalındı an karakola gidip bu n umarayı bildirmeniz durumunda telefonunuz teknik takibe alınacak ve yeri bulunucaktır.

çalınan cep telefonu nasıl bulunur yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalınan cep telefonunu başkasına yar etme!

Çalınan cep telefonunu başkasına yar etme!

Cep telefonunuz çalındıysa ya da kaybolduysa Telekomünikasyon Kurumu'nun 0 312 2322323 numaralı Bilgi ve İhbar Merkezi'ni arayarak telefonunuzu ve hattınızı kullanıma kapatabilirsiniz. Böylece cihaza gelen “cihaz ÇALINTI'dır” mesajı ile kullanıma kapatılan telefonu başkasınında kullanmasına izin vermeyin.
  2. çalınan cep telefonu için savcılığa verilecek dilekçe nasıl olmalı

çalınan cep telefonu için savcılığa verilecek dilekçe nasıl olmalı

Merhaba herkese. Benim sormak istediğim cep telefonu çalınması durumunda savcılığa nasıl bir dilekçe vereceğiz? Dilekçe örneği varsa çok iyi olur..
  3. Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım

Çalınan eposta adresimi nasıl geri alabilirim yardım

Arkadaşlar selamlar. Beni mbir e post aadresim çalındı ve ona ihtiyacım var, geri almam lazım.Ne yapmalıyım yardım edin lütfen :/
  4. çalınan hotmailimi nasıl geri alacağım yardım

çalınan hotmailimi nasıl geri alacağım yardım

Arkadaşlar hotmailim çalındı ne olur yardım edin ben nasıl geri alacağım hotmalimi, bilen varmı ?
  5. HTC One V cep telefonu nasıl bir telefon özelliklerini yazarmısınız

HTC One V cep telefonu nasıl bir telefon özelliklerini yazarmısınız

HTC telefonları çok beğeniyorum. One V modeli çok ilgimi çekiyor .Acaba bu telefonun teknik özelliklerini bu sayfaya yazarmısınız?

Sayfayı Paylaş