gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Camdan kalpten kalan bir kırık yıkık duygum.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Öldür o sahte yüzü gönlünde..Kefen biç yüreğinde ve sonra göm göm kalbine!!! Ve unutma yanına ruhunuda alsın bırakmasın ne gönlünde ne de kalbinde..! Yaktı seni yeterince..yıktı senin en güzel hayellerini,düşüncelerini ve duygularını..
    Ama ona çok güvenmiştin değil mi?Hep en çok sevdiklerimiz ve güvendiklerimiz bizi vururlar arkadan..!!Bir kahpe gibi!!!

Sayesinde sevmeyi acı çekmek olarak anladım ve kavradım..!
    Anlatamıyorum derdimi kimseye..!!
    Neden sevdiklerim zalim neden??
    Beni ölüm alsa çekse içine de zalimin zulmünden kurtulsam..!
    Rabbim sen bana zalimleri yenme gücü ver..!!!

Hiç düşünmezdim bir gün çok seveceğimi..
    Hiç düşünmezdim zalimlerle karşılaşacağımı..
    Hiç düşünmezdim sevdiğime kin duyacağımı..!
    Gurur duy kendinle evet tebrik ediyorum..Yendin yendin !!!
    Yıkıp geçtin devirdin bir camdan kalbi..şimdi tuzla buzum..!Kendimi toplayamıyorum..!!
    Gurur duy ve arkanda bıraktığın esere bak..!

Şimdi hâlim ne biliyormusun?
    Camdan kalpten kalan bir kırık yıkık duygum..
    Arkanda bıraktığın bir çift kanlı göz..!!
    Arkanda bıraktığın yıkık dökük duygulardan selamlar...!

**ALINTI**

tatliaskim

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Camdan kalpten kalan bir kırık yıkık duygum.
    Ama ona çok güvenmiştin değil mi?Hep en çok sevdiklerimiz ve güvendiklerimiz bizi vururlar arkadan..!!Bir kahpe gibi!!!

Sayesinde sevmeyi acı çekmek olarak anladım ve kavradım..!
    Anlatamıyorum derdimi kimseye..!!
    Neden sevdiklerim zalim neden??
    Beni ölüm alsa çekse içine de zalimin zulmünden kurtulsam..!
    Rabbim sen bana zalimleri yenme gücü ver..!!!

baştan sona kadar duygular çok acıda olsa güzel dile getirilmiş ama en çok bu kısmı etkiledi beni teşekkür ederim canım emeğine sağlık

Camdan kalpten kalan bir kırık yıkık duygum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kalpte iki yar olmaz

bir kalpte iki yar olmaz

BİR KALPTE İKİ YAR OLMAZ Necmüddin Kübra k.s. der ki: İki zikir bir yerde bulunmaz. Devamlı dünya varlıklarını zikir ve dert eden kimse, Allah'ı gerçek manada zikredemez. Allah'ın zikrine dalan kimse de kalbini dünya ile meşgul etmez. Hz. Peygamber s.a.v. devamlı Allahu Tealâ'yı zikrederdi.Peygamberlerin ve velilerin normal işleri de zikir sayılır. Çünkü, onların bütün davranış ve...
  2. Kırık bir kanattı yüregim

Kırık bir kanattı yüregim

kırık bir kanattı yüreyime taktığın bu sevda senden sonra uçamadım.duygularım hep bir roldü sanki.ağladıkça içim kan kustu gözlerim.yapayanlız geçen günlerimi hep kalabalıktaymışım gösterdim sana.yüzümde gördüğün o tebessüm aslında yorgunlugumdu sensiz geçen her saatte.gözlerine bakabilme ve ellerini birkez tutabilme umuduyla doluyken ben yapamadım.görmedin duymadın ve bilmedin hiçbir zaman...
  3. Candan Erçetin – Kırık Kalpler Durağında  2009

Candan Erçetin – Kırık Kalpler Durağında 2009

Candan Erçetin uzun bir aradan sonra hayranlarıyla yepyeni bir albümde buluşuyor.Albümün ismi "Kırak kalpler durağında" Şimdi sizlere albüm hakkındaki detaylı bilgilere geçiyorum “Hazırım, Sevdim Sevilmedim, Çapkın, Oyalama Artık, Elbette, Unut Sevme, Neden, Melek, Aman Doktor”albümleri ile Türkiye’nin en iyi sanatçıları arasında yer alan Candan Erçetin’in yeni albümü Kırık...
  4. Kalpten bir Yakarış.

Kalpten bir Yakarış.

Ben 27 yaşında sağlıklı bir delikanlıyım.1 bucuk yıldır evliyim.Eşim 20 yaşında görücü usulu ile evlendik.Samimice yardımcı olabilecek birileri varsa yardım etsin yoksa sonsuza dek sussun.Karım aile içi şiddete ve baskıya baya maruz kalmış baba evindeyken.Ve bizimkisi biraz yaramaz bir kızmış anladığım kadarıyla Çok başı boş çakal sürüsünden olan tiplerle konuşup telefonlaşmış babası bu yzden...

Sayfayı Paylaş