gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

can bonomo eurovision şarkısının sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Can bonomo erevizyon şarkısının sözleri var mı hangi şarkı ile katılıyormuş ve sözleri neymiş hiç sevmedim bu adamı hiçç hiç te başarılı olmayacak görürsünüz.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bana bir saz verin şarkısı buydu heralde kimse yazmamış ben yazim bari :)
    Bana Bir Saz Verin

Ama sen beni sev bi, bak yine bulduğunda kaçarım ben
    Kimlere kandın, alem yine batmış bak çıkarım ben
    Diner mi sandın, ama kendini zorlama böyle
    Kala kala kimlere kaldın, hayat sana zormuş çok zormuş yandın

Aşık mı oldun ama korkma geçiyor
    Yaranı sarma, ziyan
    Sevdim de yandım, dünya yalan

Bana bir saz verin çalarım atarım tutarım keyfimden
    Bana bir yaz verin ısınır içim güneşinden
    Bana bir naz yapan olur ah ölürüm ben aşkımdan
    Bana bir caz yapan olur ah kızarım alev gibi ben

Ama kendini bul bi, şeytana kandıysan söyle
    Kala kala kimlere kaldın, mutluysan üzgün bakma böyle
    Geçer mi sandın, bana alem durmuş mu söyle
    Yalan mı sandın, delikanlı severse sever böyle

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bendne hayatımda bu adamı ilk kez gördüm. Bencede bu adam erevizyondan hiç bişi almadan gelir. Şarkılarını dinledim yha bi tane adam akıllı şarkı olmaz mı bu trt ne yapmaya çalışıyor iyice işin içine şeyettiler desek doğrudur bir ton insan varken niye bu gidiyormuş yok efendim kapris varmış yahu senin ülkeni temsil ediyorlar az da kapris çek. dimi ama

4. sallaa

sallaa Forum Okuru

ya hayır başarılı olacak çok tatlıı

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirlerimiz Can Bonomo'nun Eurovision şarkı yarışmasına katılacağı Love me back isimli parçasını dinlemek için LÜTFEN TIKLAYIN.,

Parçanın sözleri için LÜTFEN TIKLAYIN.. :)

can bonomo eurovision şarkısının sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo Eurovision Şarkısı Sözleri

Can Bonomo Eurovision Şarkısı Sözleri

merhaba kızlar sizden bir ricam olacak Can Bonomo Eurovision Şarkısı Sözleri lazım bana. lütfen yardımcı olun
  2. Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri

Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri

Eurovision Şarkımız 2012 Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bildiğiniz gibi bu sene Eurovision'da ülkemizi Can Bonom temsil edecek ve şuanda basına Can Bonomo'nun Eurovision'da hangi şarkıyı seslendireceği yer almadı. Bu yüzden Can Bonomo nun 22-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi...
  3. Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)
  4. Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri türkçe burada

Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri türkçe burada

Eurovision Şarkımız 2012 Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri Eurovision 2012'de bizi temsil edecek olan Can Bonomo henüz hangi şarkıyla yarışacak kesinleşmedi Melek'lerim, diyor ve sizleri aşağiıda ki ilgili bilgilerle başbaşa bırakıyoruz. Can Bonomo nun 22-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edeceği...
  5. Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012

Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012

Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012 selam arkadaşlar Can Bonomonun Eurovision Şarkısın dinledim ama Sözlerini ezberlemek istiyorum o yüzden Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş