gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafeti resimleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafeti ne merak ettim elinizde varsa Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafetinin bir resmi paylaşırsanız çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can Bonomo'nun Eurovision Kıyafeti resimleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo'nun Sevgilisi

Can Bonomo'nun Sevgilisi

can bonomonun sevgilisi can bonomo sevgilisi can bonomo ve sevgilisi Şu sıralar magazin gündemi Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo ile ilgili haberlerle meşgul melekler :) Can Bonomo kimdir, ne yer ne içer, sevgilisi var mı, kaç yaşında ? İşte bu sorular bize de sık sık soruluyor ve bir misafirimizin sorduğu Can Bonomonun sevgilisi var mo sorusunu...
  2. Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

Can Bonomo'nun Sevgilisiyle Tanışın !

can bonomonun sevgilisi can bonomo can bonomonun sevgilisi kim Eurovision Şarkı Yarışmasına katılacağı açıklandıktan beri Can Bonomonun hayatı didik didik didiklenmeye devam ediyor melekler :D:D Yorumundan, yapacağı şarkıya, sahne şovundan, giyeceği kıyafete kadar herşeyi merak eden milletimixz Bonomonun özel hayatıyla da pek ilgili. Eh, bunu fırsat bilen gazeteciler de boş durmuyor....
  3. 2012  Eurovision Can Bonomo'nun Kostümü burada Melekler

2012 Eurovision Can Bonomo'nun Kostümü burada Melekler

Can Bonomo'nun Eurovision Giysisi Can Bonomo'nun Eurovision Kostümü Merhaba Sevgili melek'ler, 2012 Eurovision yarşıması sonuçları henüz belli değil, gönül ister ki 2012 Eurovision Türkiye birinci olsun ama yinede bekliyelim ve görelim diyoruz. Ayrıca sizlere bu sayfamızda Can Bonomo'nun Eurovision kıyafeti resimlerini aktarıyoruz Melek'ler. sizce nasıl, bence fena değil:) Can...
  4. Can Bonomo'nun İlginç Eurovision Kıyafeti !

Can Bonomo'nun İlginç Eurovision Kıyafeti !

can bonomo eurovision can bonomo eurovision kıyafeti Sevgili melekler, bildiğiniz üzere 24 Mayıs Perşembe akşamı Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılan 2.Eurovision yarı finalinde ülkemiz Can Bonomo ile yarışarak finale kalmayı başardı. Ancak doğrusu şu ki şahsen sahne kostümleri bana çok soluk, cansız geldi. Her ne kadar Eurovision sunucumuz sürekli ayakta alkışlandığımızı ve tezahürat...
  5. Can Bonomo'nun Dövmeleri Merak Edenler İçin

Can Bonomo'nun Dövmeleri Merak Edenler İçin

Bonomo ve dövmeleri Can Bonomo ve dövmeleri Ülkemizi Eurovision'da temsil eden Can Bonomo'nun sevgilisi ile birlikte çekilmiş resimlerini ve haberini geçtiğimiz günlerde sizlerin bilgisine sunmuştuk. Şimdi de merak edenler için, Can Bonomonun dövmeleri paylaşımında bulunuyor ve Can Bonomo dövmeleri resimleri isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

Sayfayı Paylaş