gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar şarkıyı hazırlamış ve TRT ye vermiş diyorlar üç şarkı vermiş acaba şarkısı hangisi dinleyebilir miyiz yada sözleri var mı ingilizce mi türkçe mi yapmış acaba meraklandım şimdi bak :)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Değerli misafirimiz, şakrılar daha dün bir bugün iki teslim edildi. Trt " bu şarkı olsun " diye onayladıktan sonra ancak buradan sizinle paylaşabiliriz.

Can bonomonun eurovision şarkısının sözleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkı Sözü

Can Bonomo Bir Sebebi Var Şarkısının Sözleri Bir Sebebi Var Şarkı Sözü Can Bonomo Merhaba Melek'lerimiz ve sevgili misafirlerimiz, sizlere bu yazımızda Can Bonomo'nun Bir Sebebi Var adlı şarkısının sözlerini sunuyor ve Can Bonomo hayranlarını bu sayfamızda topluyoruz:) İçtim ulan kaçılın önümden , Az mı çektim onun ellerinden ? Sen hiç mi ama hiç mi içmedin, Ben kimi bekledim ? İçtim...
  2. can bonomo eurovision şarkısının sözleri

can bonomo eurovision şarkısının sözleri

Can bonomo erevizyon şarkısının sözleri var mı hangi şarkı ile katılıyormuş ve sözleri neymiş hiç sevmedim bu adamı hiçç hiç te başarılı olmayacak görürsünüz.
  3. Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomo kalbim egede kaldı şarkı sözü var mı ?

Can bonomonun söylediği kalbim egede kaldı şarkısının sözlerini arıyorum var mı ?
  4. Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri

Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri

Eurovision Şarkımız 2012 Can Bonomo 2012 Eurovision Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bildiğiniz gibi bu sene Eurovision'da ülkemizi Can Bonom temsil edecek ve şuanda basına Can Bonomo'nun Eurovision'da hangi şarkıyı seslendireceği yer almadı. Bu yüzden Can Bonomo nun 22-24 ve 26 Mayıs tarihlerinde Bakü'de gerçekleştirilecek olan 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi...
  5. Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012

Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012

Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözleri 2012 selam arkadaşlar Can Bonomonun Eurovision Şarkısın dinledim ama Sözlerini ezberlemek istiyorum o yüzden Can Bonomo Eurovision Şarkı Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş