gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Candan ercetin / ANNEM

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hani eski zaman masalları anlatır Hüznümü huzura dolarsın Kaşım qözümden çok içim bir parçan
    ANNEM sen benim yanıma kalansın..

Hani bir biblon vardı kırdıqım
    Üstüne ne kırqınlıklar yaşadın
    Ama bil ki ben de parçalandım
    ANNEM ben senin yanına kalanım

Annem annem
    Sen üzülme
    Sözlerin hep
    Yüreqimde..

Annem annem
    qel üzülme
    ben hala senin dizlerinde..

Uzayan sohbet qecelerinde
    Rolleri unutur dost oluruz
    Bizi baqlayan bu kan değil yalnız
    ANNEM biz birbirimize kalanız..

Ben kararlı uçarken yolumda
    Sen çatık kaşlarının altında
    Her yeni qüne sevgiyle başlarsın
    ANNEM sen benin yanıma kalansın..

Candan ercetin / ANNEM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güçlü Soydemir - Canım Annem

Güçlü Soydemir - Canım Annem

Sonsuz GÜzellİklerİn Sahİbİ Rabbİm Benİm Canim Anneme Sen Yardim Eyle Kaİnatin GÜneŞİ 18 Bİn Alemİn ŞefaatÇİsİ Peygamberİme Ne Olursun Allahim Sen KomŞu Eyle Ne Olursun Allahim Sen Yardim Eyle SensİzlİĞİ Bİlmem Nasil Anlatsam TÜrbede Mum Gİbİ Ben Erİyorum Karanlik Sokaklar Tek ArkadaŞim Delİ Çoban Oldum Ben Gezİyorum Karanlik Sokaklar Tek ArkadaŞim Delİ Çoban Oldum Ben Gezİyorum DÜŞÜnÜyorum...
  2. Candan Erçetin - Annem

Candan Erçetin - Annem

hani eski zaman masallari anlatir huznumu huzura dolarsin kasim gozumden cok icim bir parcan annem sen benim yanima kalansin hani bir biblon vardi kirdigim ustune ne kirginliklar yasadin ama bil ki ben de parcalandim annem ben senin yanina kalanim annem annem sen uzulme sozlerin hep yuregimde annem annem gel uzulme ben hala senin dizlerinde uzayan sohbet gecelerinde...
  3. Burdan Atlasam Canım Acırmı Anne

Burdan Atlasam Canım Acırmı Anne

Burdan Atlasam Canım Acırmı Anne Uçurumun kenarındaki küçük kızım... Anneme dönüyorum;yorgun yüzündeki masmavi gözlerine bakarak; "Burdan atlasam canım acır mı anne?" diyorum... "Olmaz.." diyor."Ben yanındayken sana birşey olmaz izin vermem!" Şimdi yine uçurumun kenarındayım... Bu sefer yalnız.. Annemin yüzündeki Annemin yüzündeki yorgunluğu miras edinip...
  4. İyi ki Doğdun Canım Annem

İyi ki Doğdun Canım Annem

bu konu anneler için doğum günü mesajları ve sözlerine yer vermektedir. Dünyanın en değerli varlıkları anneler için doğum günü kutlama sözleri ve mesajları arayanlar için, en anlamlı ve annelere "iyiki doğdun canım annem" mesajlarını sizler için paylaşıyoruz. Sizde annenize bu özel ve mutlu günün de en güzel sözlerden oluşan doğum günü kutlama mesajlarını gönderebilir onu çok mutlu...
  5. Candan Erçetin Annesini Kaybetti

Candan Erçetin Annesini Kaybetti

Bu sayfa; Candan Erçetin Annesini Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müziğin en güzel seslerinden biri olan Candan Erçetin zor günler geçiriyor. Ünlü sanatçı annesini kaybetti ve ardından daha önce verdiği sözü tutmak üzere sahneye çıktı. Kanser tedavisi gören anne Mevlüde Erçetin 86 yaşındaydı. Pop müziğin güçlü yorumcusu Candan Erçetin, annesini...

Sayfayı Paylaş