gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Candan Erçetin - Geri Dönemem

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kirilir elbet gururun kibirin yersiz

unutur gider yarim aklin

dikkatin aciz

okunur yuzunden hersey

niyetin bariz

boyle yavrum aniden

kalinir bensiz

geri donemem geri donemem

bir kere dondum bir daha donmem

geri donemem geri donemem

bir kere oldum bir daha olmem

ayip oluyor onceki asklarina

yapma aglama

yazik oluyor dusme tuzaklarima

yapma aglama

zaman aliyor ogretmen belli

kupe olurum belki kulaklarina

Candan Erçetin - Geri Dönemem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin

Candan Erçetin

Pop Müzik Doğum Yeri : Kırklareli Doğum Tarihi : 1963 Kişisel Bilgiler : Candan Erçetin, İlk ve orta okulları Kırklareli’de okuduktan sonra Galatasaray Lisesi´ne girdi. Mezuniyetin ardından, Klasik Arkeoloji dalında İstanbul Üniversitesi´nde Yüksek Lisans öğrenimi gördü. 1979 yılında girdiği İstanbul Belediye Konservatuarı Şan bölümünü 1991 yılında bitirdi. Kariyeri : 1986 yılında 'Halley'...
  2. Candan Erçetin - Kaybettik Biz

Candan Erçetin - Kaybettik Biz

bir nefeste aldim seni bin nefeste cikmaz oldun tam gogsume bastim seni sevmek varken uyunur mu ne diyor ne diyor yeni asklar bahar oluyor mu sert kislar yaniliyorumdur insallah gozlerinde telas var aci sozler sarfettik biz birbirimizi incittik biz cok aci sozler sarfettik biz nerden baksan kaybettik biz
  3. Candan Erçetin - Elbette

Candan Erçetin - Elbette

gunes her aksam batip hergun doguyorsa cicekler solup solup tekrar aciyorsa en derin yaralar kapaniyorsa en buyuk acilar unutuluyorsa neden korkulur hayatta soyleyin bana ben neden hep ayni kalayim soyleyin bana elbette bazen cicek acip bazen solacagim elbette daldan dala konup sonra ucacagim elbette bazen hizla donup bazen duracagim elbette bazen soyleyip bazen susacagim...
  4. Candan Erçetin - Annem

Candan Erçetin - Annem

hani eski zaman masallari anlatir huznumu huzura dolarsin kasim gozumden cok icim bir parcan annem sen benim yanima kalansin hani bir biblon vardi kirdigim ustune ne kirginliklar yasadin ama bil ki ben de parcalandim annem ben senin yanina kalanim annem annem sen uzulme sozlerin hep yuregimde annem annem gel uzulme ben hala senin dizlerinde uzayan sohbet gecelerinde...
  5. candan erçetin-ben kimim

candan erçetin-ben kimim

Ben Kimim? Az mıyım çok muyum? Var mıyım yok muyum? Ben neyim? Masal mıyım gerçek miyim? Kaç mıyım göç müyüm? Hiç miyim suç muyum? Ben kimim? İbret miyim cinnet miyim? Hiçlikler içinde kanayan yürek Yokluklar içinde savaşan beden Boşluklar içinde karışan zihin Güçlükler içinde değil miyim? Yoksa� Yoksa� Her ihanete akıl erdiren Her cehalete kılıf uyduran, Her esarete fiyat biçtiren Sen değil...

Sayfayı Paylaş