gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Canı Yananlara Anlamlı Sözler 2013

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Canı Yananlara Harika Sözler 2013 hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, zaman zaman ailemizden, arkadaşlarımızdan ya da dostlarımızdan, belki de dost bildiklerimizden darbeler yiyebiliriz, canımız yanabilir, kalbimiz kırılabilir. Kendimizi ifade etmekte güçlük çeker, acı duyarız. İşte şimdi paylaşacağımız sözler, birkaç kelimeyle halinizi anlatan, duygularınızı yansıtan anlamlı sözler paylaşıyoruz..

Bu dünyada, hiç ummadığı bir anda ve ummadığı insanlar tarafından incitilen insanlardan birisi sen misin? İçindeki acıyı bastıracak söz bulamıyor musun? Kalem öyle güçlüdür ki her acıyı bir şekilde ifade eder... İşte kanıtı...

Bir gün beni hatırlarsan eğer hayatının renklerini çalmıştım de... Siyah beyaz bıraktığın hayatımda ben seni her gün öfkeyle anıyorum...

Sen bir akbabasın leşe çevirdiğin hayatımı deşeliyorsun...

Seni tanıdıktan sonra lanet ettim zavallı kalbime...

Senin için dünyaları yakarım derdim, nerden bilebilirdim yananın kalbim olacağını...

Sonbaharda aynı daldan düştük seninle farklı yörüngelere savrulduk...

Uzatma o hançer gibi yüreğimi parçalayan ellerini... Daha benden ne alabilirsin ki...

Ben sana inanmış, sana güvenmiştim... Nereden bilebilirdim katilim olacağını...

Dün acıma duygusuyla baktıklarım, bugün en yakın arkadaşlarım... Buda senin eserin...

Unutacaksın belki bana ait herşeyi peki gerçekten unutabilecekmisin seni ne çok sevdiğimi

sessizce git tıpkı geldiğin gibi...

Bağırıyorum haykırıyorum sana olan sevgimin nefrete dönüştüğünü anlatıyorum ama bunları sessizce yapıyorum

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    hain ayakkabı arkadan vurur sende beni öyle vurdum zalimmmmm :puha:

Canı Yananlara Anlamlı Sözler 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel en anlamlı kısa sözler 2013

En güzel en anlamlı kısa sözler 2013

ömrümle ilgili sözler ömrüm ile ilgili sözler Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır. *Dünya bir gündür, o da bugündür! *Sen, sen ol! Asla biz olma. *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme! *Azdan az, çoktan çok gider. *sadece şahlar hamleleri önceden sezer. *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır *özgürlük, sonu meçhul bir firardır. *Bir yerde küçük insanların büyük...
  2. Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

Meraklılarına anlamlı kapak gibi güzel sözler 2013

anlamlı sözler uzun uzun ve anlamlı sözler Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında! Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey...
  3. 2013 Facebook Anlamlı Sözler

2013 Facebook Anlamlı Sözler

Bu konu facebookta yer alan anlamlı sözlere yer vermektedir. 2013 Facebook anlamlı ve etkileyici sözler arayanlar için en yeni söz ve mesajları sizler için paylaşıyoruz. ~*~Bazen gerçekleri, yalnızca aklını imkânsıza açtığında bulabilirsin~*~ Fringe - Walter Bishop ~*~"Sözümün akışını bozup güzel cümleler aramaktansa, güzel cümleleri bozup sözümün akışına uydurmayı tercih...
  4. 2013 Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler

2013 Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler

bu konu 2013 babalar günü kutlama sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. 2013 Yılın da babalar günü 16 Haziran Pazar günü kutlanacak. Bu anlamlı günde öncelikle tüm ahiret hayatına göç eden babalarımızın mekanlarının cennet olmasını dileyerek tüm babaların melekler mekanı olarak bu mutlu günlerini kutlarız. En güzel babalar günü üzerine söylenmiş sözleri sizler için bir araya getirdik....
  5. Berat Kandili İçin Anlamlı Sözler 2013

Berat Kandili İçin Anlamlı Sözler 2013

berat kandili berat kandili sözleri 2013 Sevgili melekler, yaklaşmakta olan Berat Kandilinizi şimdiden kutluyor ve bu mübarek günde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz çok özel ve güzel mesaj örneklerini sizlerle paylaşıyoruz... Beraat kandilinde sevdiklerinizin kandilini bu güzel kısa Beraat Kandili sözleri ile kutlayabilirsiniz. Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar....

Sayfayı Paylaş