gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Canın çıksın:(

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Canın çıksın:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkın

Çıkın

Rüyada çikin görmek mala yorumlanir. Rüyada " çikin bulup açtigini görmek, yeni bir mal satin alacagina, bir çikin buldugunu görmek,piyango gibi bir paranin çikacagina, bir çikini baskasina verdigini görmek, bir menfaat görecegine isarettir.
  2. Sitemiz Canım Ailem Dizisinde çıktı

Sitemiz Canım Ailem Dizisinde çıktı

Şimdi bu dizideki yani 31. bölümdeki olayı biliyorsunuz, Ali yıldırım nikahı kıymak üzere internette araştırma yapıyor, ve bizim sitemiz de yıldırım nikahı için gereken evraklar cümlesinde birinci sayfada çıkıyor arkadaşlarım. Sonuç nemi, siz dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama sitemiz dünki yayınlanan bölümde çıktı :) BUDA ALİNİN İNCELEDİĞİ SAYFANIN ORİJİNALI ARKADAŞLARIM.
  3. canım

canım

slm iş ve kariyer buna bakarmısın rica etsem:melek:
  4. Cansın Candasın

Cansın Candasın

Sen benim hüzün yanımsın.. Güneşin vurmadığı gölgede kalan yanım. Kimselerin bilmediği kendime sakladığım. En çok ayazda kalmış olup da rüzgara savuramadığım, alıp alıp defalarca sineme sardığım yanımsın. En çok kanayan yarama sarmaya çalıştığımsın. Sardıkça kanayan kanadıkça sardığımsın… Sen benim hüzün yanımsın..Her doğan günle bir kez daha ümidimi yıkan tarafımsın. “Olmadı olmayacak”...
  5. canım...

canım...

*** aşkım seni çok seviyorum çokda özledim hayatım herşeyimsin:dilektut:*** M&V

Sayfayı Paylaş