gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Canlı renkli farlar

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Mor farın dozunu iyi ayarlayın, sadece göz kapaklarınıza sürün ve iyice dağıtın.

Çılgın bir tarzınız varsa, pembe ve kırmızıya çalan tonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kırmızı ve fuşya krem farları aynı zamanda yanaklarınız için de kullanabilirsiniz.

Elektrik mavisi bu sezonun en moda renklerinden.

Romantik genç kız günlerinize geri dönmek için pembe farlardan yararlanın.

Şeftali tonlarıyla istediğiniz çocuksu etkiyi yakalayacaksınız.

Turkuazı sadece yazın değil, kışın da kullanabilirsiniz.

Canlı renkli farlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bisiklet Farları

Bisiklet Farları

bisiklet farları bisiklet farı dinamo fiyatları dinamosu fiyatları dinamosu İki arkadaş gece yan yana bisikletle gidiyorlar. Hızları eşit. Birinin bisikleti büyük tekerlekli, diğerinin küçük tekerlekli. Hangisinin farı daha kuvvetli parlar? NEDEN?
  2. Üç renkli farları nasıl kullanılmalı

Üç renkli farları nasıl kullanılmalı

Açık renk far: Koyu renkleri uygulamadan önce, baz olarak kaş altından kirpik hizasına kadar uygulamalısın. Orta renk far: Sadece göz kapağının ortasına uygulayarak gözlerine istediğin derinliği kazandırabilirsin. Koyu renk far: Kirpik diplerinin ucuna uygulayarak gözlerinin daha dikkat çekici olmasını sağlayabilirsin.
  3. 88 Renkli Göz Farı Paleti

88 Renkli Göz Farı Paleti

göz farı paleti palet farlar Gittigidiyorda gördüm bu makkyaj paletlerini .çok hoşuma gitti,zaten arıyordum bu kadar çok renkli göz farı paleti.hemen para biriktirip alacağım .
  4. Renkli yatak örtüleri ile canlı yatak odaları

Renkli yatak örtüleri ile canlı yatak odaları

Renkli yatak örtüleri Yatak örtüsü modelleri Canlı bir yatak odası dekorasyonu istiyorsanız, kullandığınız aksesuarlar ve renkli yatak örtüleri ile yatak odasında canlılık yakalayabilirsiniz. Canlı yatak odası sizin sabahları daha dinç uyanmanızı sağlayacaktır.

Sayfayı Paylaş