gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Çantaya gel çantayaa Çanta modelleri geldi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2011 Çanta Modelleri 2011 çanta modelleri postacı çantası modelleri vakko postacı çanta fiyatları tüylü vakko
    Vogue 2010 2011 sonbahar kış çanta modelleri ile ilgili bir koleksiyon hazırlamış. Üzerinde fiyatlar ve markaların isimlerini barındıran koleksiyonu sizlerle paylaşmadan edemedim:) Bu fotoğraflarla önümüzdeki kış sezonu çanta trendi ile ilgili bilgi edineceksiniz.

Peki 2010 2011 kışının çanta trendi nedir? Postacı çantası, leopar desenli, tüylüler, püsküller, uzun kollu küçük çantalar önümdeki kış ön planda olacak...

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hımmm cok güzell bazıları tam benlikk tşklerr şulem ellerine saglık...

3. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bazıları çok güzelmiş emeğine sağlık

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi birbirinden hoş hepsini çok beğendim hepsini istiyorum :DBunları paylaştığına göre şulecim yorum yazanlarada hediye olarak dağıtırsın artık hahaha

Çantaya gel çantayaa Çanta modelleri geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin Çantaları

Gelin Çantaları

Merhaba Melek'lerim; malum yaz mevsimi düğün mevsimidir, ben de bunu düşünerekten, siz evlenecek olan gelin adayı arkdaşalrıma, gelin çanta modellerini sunayım dedim. :) Nasıl iyi etmişmiyim ? :D:D
  2. Gelin Çanta Modelleri

Gelin Çanta Modelleri

gelin çanta modelleri gelin çantası modelleri gelinlik çanta Gelinler için tasarlanmış birbirinden şık çantalar...Bu çantaları sadece düğününüzde gelinliğinizle değil diğer zamanlarda da kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olarak kullanabilirsiniz... Şimdi Gelin Çanta Modellerini beğeninize sunuyorum bekar meleklerim :tik:
  3. Çantaya gel çantayaaa:))

Çantaya gel çantayaaa:))

Yeni model çantalar buldum kızlar şimdi sizlere sunucam bir iki yıldır kocaman çantalar moda valla ben büyük çantalarıda seviyorum küçüçük çantalarıda:D kıyafetime göre değişiyor tabi çok fahiş fiyatlı çantalardan yana değilim çok pahalı çantanın parasına bikaç çanta alıyorum kendime değişik değişik takıyorum :D...
  4. Gelin çantaları

Gelin çantaları

gelin çantaları gelin çantası Kim böyle güzel gelinliklerin yanına böyle güzel çantalar istemezki :)
  5. 2012 Model Gelin Çantaları

2012 Model Gelin Çantaları

gelinlik çantası gelin çantası modelleri 2012 gelin çantaları Amacına pek hizmet etmese de gelin çantaları bazı gelinler tarafından tercih edilebiliyor melekler. Aslında o koşturmaca ve kargaşa içinde çantanın unutulması , bir yerde bırakılması da mümkün ama bu durumlara karşı da kese şeklinde kola takılan çantalar tercih edilebilir. Üstelik bu şık el çantaları daha sonradan çeşitli...

Sayfayı Paylaş