gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çapkınlar İçin Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çapkınlar İçin Sözler var mı acaba bildiğiniz güzel çapkın sözler varsa arkime yazacam bende :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çapkın Sözleri,

Erkek: Birçok erkeğin basini döndürüyor olmalısınız?
    Kadin: Siz de birçok kadinin midesini bulandiriyor olmalisiniz.

Erkek: Sizi çok mutlu edebilirim.
    Kadin: Nasıl gidiyormusunuz?

Erkek: Size evlenme teklif etsem, ne cevap verirdiniz?
    Kadin: Bir sey diyemezdim muhtemelen, çünkü gülerken konusamam.

Erkek: Sizi sinemaya davet edebilir miyim?
    Kadin: Ben o filmi gördüm.

Erkek: Hayatım boyunca neredeydiniz?
    Kadin: Sizden saklaniyordum.

Erkek: Hayatim boyunca neredeydiniz?
    Kadin: Hayatinizin geri kalaninda da olacağım yer rüyalarınızdır.

Erkek: Sizi daha önce bir yerde görmüş gibiyim?
    Kadin: Evet, o yüzden artik oraya gitmiyorum.

Erkek: Bana isminizi bağışlarmısınız?
    Kadin: Neden? Sizin yok mu?

Erkek: Size bir içki ısmarlayabilirmiyim?
    Kadin: Aslinda içkinin parasını direk alsam daha iyi olur.

Erkek: Ben bir fotoğraçıyım ve ne zamandir sizinki gibi bir yüz ariyordum.
    Kadin: Ben de estetik cerrahim ve ne zamandir sizinki gibi bir yüz ariyordum.

Erkek: Sanirim sizinle daha önce bir kez çıkmıştık ya da iki kez
    Kadin: Sadece bir kez çıkmış olabiliriz, çünkü ayni hatayi ikinci kez yapmam.

Çapkınlar İçin Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel sözler sms için..

Güzel sözler sms için..

aşkıma güzel sözler askima güzel sözler aşkıma sms bir insan bilmiyorsa ne istediğini askima sms Ahmağa yüz, aptala söz vermeğe gelmez. Akıllı erkeğin arkasından, kadını da yüzüne karşı öv. Aşk mücadelesi değil, mücadele aşkı içinde ol. Bazı kitaplar tadılmak, bazıları yutulmak ve çok azı da hazmedilmek içindir. Bir insan hangi limana ulaşmak istediğini biliyorsa , onun için her...
  2. çapkınları kovalama yöntemleri

çapkınları kovalama yöntemleri

Erkek: Bana isminizi bagislar mısınız? Kadın: Neden? Sizin yok mu? Erkek: Ben bir fotografçıyım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Kadın: Ben de estetik cerrahım ve ne zamandır sizinki gibi bir yüz arıyordum. Erkek: Sanırım sizinle daha önce bir kez çıkmıstık ya da iki kez? Kadın: Sadece bir kez çıkmış olabiliriz, çünkü aynı hatayı ikinci kez yapmam. Erkek: Nasıl bu kadar...
  3. Kadınlar için söylenenler sözler

Kadınlar için söylenenler sözler

*iyi bir kadın bir erkeği etkiler zeki bir kadın onda ilgi uyandırır güzel bir kadın büyüler anlayışlı bir kadın ise ona sahip olur.( Helen Rowland) *Kadın kendi basına ne gül goncasıdır, ne de diken. Koklamasını bilirsen gül, tutmasını bilmezsen diken olur. ( Refik Halid Karay ) *Kadın, insanin gölgesi gibidir; kovalarsanız kaçar, kaçarsanız kovalar.(Chamfort) *Kadınların gözleri keskin,...
  4. hayatın içinden anlamlı sözler

hayatın içinden anlamlı sözler

hayatın içinden anlamlı sözler hayatın içinden sözler anlamlı hayat yazıları hayatin icinden güzel 1-Düşünmeksizin söylenen söz, nişan almaksızın tüfek atan avcıya benzer. Türk Atasözü 2-Kişi kalbinde düşündüğü gibidir. Hz.Davut 3-Rüzgar mumu söndürür, yangını alevlendirir. Anonim 4-İnsanın hayatı, insanın hayalidir. Andre Gide 5-Size ne yapacağınızı söyleyebilirler ama ne...
  5. 2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012 Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı.. Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım.. Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan...

Sayfayı Paylaş