gebe
  1. shkerrqizz

shkerrqizz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

çaresizim yardımcı olun korkuyorum...

Konu, 'Gebelik' kısmında shkerrqizz tarafından paylaşıldı.

Merhaba: adet tarihim 23,08,2014.21 yaşındayım.erkek arkadaşımla 3 gün önce ilişkiye girdik.içime boşalma olmadı ama ondan çok zevk suyu geldiğini farkettik.içerisinde sperm olduğunu öğrendik araştırmalara göre.bugn göbek deliğimin alt tarafından başlayıp rahimime kadar ince bir çizgi olduğunu farkettim.göğüs uçlarımda hassasiyetim var.evli olmadığımız için kan testi yaptıramıyorum.eczanelerden alınan hamilelik testlerinden ne zaman almam gerek ? şimdiden teşekkürler cevabınızı bekliyorum sabırsızlıkla...

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    gebelik 3 gün içinde ortaya çıkan bir durum değildir ayrıca bu tarz belirtiler yine 3 gün içinde olmz .gebelik testi için adetiniz gecikirse 1 hafta sonra yaptırabilirsiniz.regl gününüz yaklaşmıştır.

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. shkerrqizz

shkerrqizz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  4. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Ah be kızım kuzum daha yaşın kaç napcan o işler namusunla yasadan tertemiz evlensen?! :)

THESECRET bunu beğendi.
çaresizim yardımcı olun korkuyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Bana yardımcı olun lütfeeen :(

Daha önce bir kaç arkadaşla paylaşmıştım ama şimdi hepinizin yardımına yorumlarına ihtiyacım var. Daha öncede yazmıştım Ağustosun 28'inde nişanlımla ilişkiye girdik.Ama ben adetliydim. Adetim 8gün sürdü biz 6.günü ilişkiye girdik.Nişanlım geri çekme yöntemiyle boşaldı.Yani zevk suyu söz konusu onun üstüne ben normal tarihimde adet gördüm.Normalde adetim 7gün sürer 3günde lekelenme olurdu bu...
  2. Lütfen yardımcı olun.

Lütfen yardımcı olun.

Arkadaşlar ya da ablalarım :) Ben 16 yaşındayım ve babamın annemi aldattığını öğrendim ama ne derecede aldattığını bilmiyorum yani sadece mesajlaşıyor da olabilirler. Annem de biliyor ve babamdan boşanmak istiyor, babam da boşanmak istemiyor. Ben de bu duruma çok üzülüyorum, canım hiçbir şey yapmak istemiyor. Kendimi saldım gitti kaç gündür duş bile almadım, sürekli ağlıyorum, ne yapmalıyım...
  3. hamilemiyim lütfen yardımcı olun

hamilemiyim lütfen yardımcı olun

benim karnımın alt tarafında oturup kalkarken ağrı oluyo yumurtlama dönemimin son iki günü ama düzenli olarak ilişkiye girdik hemen anlayabilirmiyim veya hamile isem hemen anlaşılır mı lütfenbana yardımcı olun

Sayfayı Paylaş